Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a jobb Hannibal...

Szerintetek ki a jobb Hannibal? Mads Mikkelsen vagy Anthony Hopkins?

Figyelt kérdés

Mindketten nagyszerűen alakítják Hannibal Lecter-t, de Mads nagyon eltalálta. Nagyon ritka, hogy egy sorozat jobb legyen a hozzá kapcsolódó eredeti filmnél (és fordítva). Én egy kicsit talán jobban is bírom őt, mert (bár tudom, hogy "eredetsorozat") elegánsabb, Sir Anthony Hopkins alakításánál. Továbbá valahogy nekem jobban megfogta Hannibál lényegét.


Szerintetek melyik Dr. Hannibal Lecter a jobb köttőjük közül, és miért?



2015. jan. 29. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz választás, számomra mindkét színész alakítása zseniális, annak idején Hopkins kiválóan testesítette meg a figurát, és így filmtörténelmet írt. A Bárányok Hallgatnak, habár egy nagyon kicsit megkopott a fénye, de a mai napig ütős darab, azt is mondhatom, hogy alapfilm.


Mikkelsen-nek valamivel hálásabb a feladata, hiszen Hannibal figurájának kibontására egy egész sorozatnyi ideje van, így sokkal több minden belefér, jóval több idő van árnyalni a karaktert, ráadásul a készítőknek sikerült nagyon sötét, borongós atmoszférát teremteniük a szériának, és még azt is elérték, hogy a mai, egekig turbózott ingerküszöbünk ellenére is meghökkenünk.


Összességében én egy fél hajszálnyival jobban komálom a sorozatot, de ez egyáltalán nem csökkenti A Bárányok Hallgatnak fényét.

2015. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem Hopkins jobb, hitelesebb.
2015. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod első válaszoló, igencsak egyetértek veled.

Második válaszoló, hogy érted, hogy hitelesebb? Szívesen hallanám kifejtve.

2015. jan. 31. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem volna Hopkins-t a sorozatban, Mikkelsen-t a filmben, így könnyebb lenne dönteni. :)

Mindkettő zseniális!

2015. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem Mads Mikkelsen jobban megfogott. Igaz, hogy volt 39 rész, hogy kibontakozhasson, viszont Anthony Hopkins után hatalmasak voltak az elvárások és szerintem Mads még le is előzte.
2016. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled, kérdező.

Mindkét színész alakítása zseniális, de Mads valahogy jobban megfogta Hannibál lényegét. Az az elegancia és intelligencia ami sugárzik belőle egyszerűen annyira illik a pszichopata sorozatgyilkos karakteréhez hogy nincsenek rá szavak.

Persze mivel ez egy sorozat, így neki több lehetősége volt hogy "megcsillogtassa" tudását, lehet hogy ha csak a filmben játszik akkor nem lett volna ilyen meggyőző.


Viszont ha elég tennék 2 képet erről a két színészről és megkérdeznék hogy melyik a "Hannibálosabb", egyértelműen Mads Mikkelson-ra esne a választásom:)

2017. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!