Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan értelmeztétek a V...

Ti hogyan értelmeztétek a V mint vérbosszú végét?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 20:34
 1/5 sándorjános ***** válasza:
100%

(LEHET LELÖVÖM A POÉNT!!)

Mármint? A forradalom győzedelmeskedik a nép összefogása által és nem éreznek szánalmat, ellenszenvet V tevékenysége miatt, hanem felveszik a maszkját, ergó követik, még ha V meg is hal, de továbbviszik eszméjét. Erre gondolsz?

2015. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, az oké azt én is láttam hogy sokan követik de a csaj kire utalt először amikor a végén mondja a nyomozónak hogy kiknek az akaratát hajtotta végre V, és mielőtt a családját sorolja, mond egy nevet. az ki?
2015. jan. 30. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nép akaratát :) Mindenki akaratát.
2015. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Spoiler!

Én azt nem értettem, hogy a végén olyanok is levették a maszkjukat, akik már meghaltak, gondolok itt a leszbikus csajra, aki a levelet írta, meg a műsorvezetőre. Talán csak azt akaraja szimbolizálni, hogy mindenki V mellett áll az ügyben, vagy hogy van ez az egész?

2016. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"igen, az oké azt én is láttam hogy sokan követik de a csaj kire utalt először amikor a végén mondja a nyomozónak hogy kiknek az akaratát hajtotta végre V, és mielőtt a családját sorolja, mond egy nevet. az ki?"


Edmond Dantés nevét mondja, ő a Monte Cristo grófjának a főszereplője, a filmnek amit V mutatott Evey-nek. Több párhuzam is fellelhető az ő és V életében mint például a bosszúvágy.

2016. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!