Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Star...

Mi a véleményetek a Star Wars:Lázadók-ban -az egész történetről? -a szereplőkről? -az animációról? -és meg egyéb dolgokról?

Figyelt kérdés

#Star Wars #történet #animáció #Star Wars:Lázadók
2015. jan. 31. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó kis sorozat, vannak benne gyerekesebb epizódok, de ugyanakkor a többségük komolyabb. Nekem szimpatikusak a szereplők (főleg Zeb, a másik nagy kedvencem Kanan, illetve az Inkvizítort is kedvelem)


Vannak olyan epizódjai, amik megütik a The Clone Wars szintjét, de alapvetően szerintem egy pár hajszálnyival gyengébb, mint az elődje.


Az animáció gyengébb, mint a The Clone Wars-ban, de ezen ne lepődjünk meg, hiszen ez egy alacsonyabb költségvetésű sorozat.


Minden Star Wars rajongónak bátran ajánlom, ha pontoznom kellene, akkor 8/10

2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak az itthon TV-ben adott maréknyi részt láttam, ezért nem ítélkezek az egész sorozat felől, mert tudom, hogy még csak most indul be a történet.


Az általam látottak alapján okés sorozat, a szereplők elmennek, kevésbé idegesítők, mint amitől féltem. Eddig nem nyűgözött le, de mondom, az újabb részeket még nem láttam, tehát inkább kivárom, míg azokat is leadják, mielőtt véleményt alkotok. Annyira nem érdekel, hogy elkezdjem a netről nézni.


Az animáció viszont meglehetősen zavar. A kevésbé kidolgozott modelleket vagy a gyengébb effekteket megértem, de a szereplők mozgása nekem irritálóan "túljátszott", szinte elfáradok attól, hogy nézem őket. Remélem, hogy akárcsak a CW esetén, itt is tapasztalható lesz egy jelentős minőségbeli fejlődés e téren, és a szereplők mozgása és mozgásvilága finomodik majd.

2015. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 1. 17:27
 4/5 szörny legenda válasza:

de amúgy egyik kedvencem jó történet kedvenc szereplőm:Kanan

az animáció szerintem se olyan jó mint a clone warsban

2015. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még nem tudok dűlőre jutni egyelőre, leginkább a borzasztóan lassú történetmesélés zavar,hogy sok szálat nyit,amik nagyon gyengén kapcsolódnak,viszont a későbbiekben,lehet ismét találkoznak.Annyit remélek,hogy kicsit fejlődik majd a sorozat,mert volt pár gyerekes beszélgetésben részünk.Animáció nyilván nem a legjobb,de mégis elmegy,ha a költségvetést nézzük.Valahogy anno a Clone Wars vége fele vártam egy 66-os parancsos fordulatot és ezt a korszakot szemügyre venni,ezzel a sorozattal pedig teljesült is.Szereplőkből nekem kicsit kevés a banda és kiszámítható.

Engem mindenesetre szórakoztat,szóval olyan 7 pontot kap tőlem.

2015. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!