Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagok háborújában...

David82 kérdése:

A Csillagok háborújában nektek ki a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ilyen jellegű kérdést feltett-e már valaki, és ha igen, bocsánat érte, de konkrétan kíváncsi vagyok, hogy kit kedveltek legjobban a filmben. Emberi szereplőt is megadhattok, és földönkívüli szereplőt is.

Illetve leírhatjátok azt is, hogy kit utáltok a legjobban, és melyik szereplő a legunszimpatikusabb.


Számomra a legszimpatikusabb szereplő Anakin Skywalker, amíg fiatal volt. Az idegenek közül az arkona faj, valamint a kis kowaki gyíkmajom Jabba palotájában. A legszebb szerintem Leila, és Oola.

A legvisszataszítóbb Bib Fortuna, és Nute Gunray.


2015. febr. 1. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Azt hiszem, kettő kedvencem van:

- egyrészt Anakin Skywalker. Teljesen átérezhető a motivációja, a tetteinek a mozgatórugója. Butaság, amit csinál, de neki sem volt könnyű, úgy hiszem, elárulnia a barátait. Mégis, annyira szerette a szerelmét, hogy nem látott más kiutat. Szenvedélyesen élt és halt is meg. Mikor a régebbi részeket nézem, mindig arra gondolok, hogy Veder nagyúr az a fiúcska a Tatuinról, és az a srác, aki annyira szerette Padmét. Nagyon fura, de úgy élvezem, ahogy meg-megvillan benne az a régi Skywalker... :)

- a másik Obi-Van. Nagyon tetszik az az elkötelezettség, amivel harcol a hite mellett, az, hogy képes mindent a jóért feláldozni. Mégis nagyon emberi és megértő marad, szóval szerintem az egyik legkiválóbb jedi... :)

2015. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Han Solo és Darth Vader a legszimpibb. Han Solo hihetetlenül laza figura, aki nélkül nem működne a film. Tetszik, ahogy az önző, csak a pénzért vállaló karakter csak az álca, és a végén mégis az ellenállókhoz csatlakozik, Csubival a legjobb párost alkotják a filmtörténetben.

Darth Vader pedig egy elementáris figura, Minden pillanat fantasztikus, amikor képernyőn van. És Han Solohoz hasonlóan a végén ő is felismeri, mi a helyes.


A legunszimpibb Anakin Skywalker. :P

Az első három film csak egy fanfiction.

"Nem szeretem a homokot..." Blöe!

2015. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Han Solot utáltam, akedvencem Palpatine/Darth Sidious és Snoke a VII részből.
2016. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!