Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát-fanok! Segítség! (? )

Odaát-fanok! Segítség! (? )

Figyelt kérdés

Odaát alapú történetemhez kéne egy kis segítség. Nagyon rég néztem már, most vágtam bele újra a hatodik évadba, és elhatároztam a blogot, de néhány kérdés nem áll össze logikusan. Mivel csak az SPN világában játszódik, így Sam, Dean, Castiel, sőt igazából Gabrielen, Luciferen és ha szükséges néhán angyalon kívül a szereplők sajátok lesznek. És az események sem egyeznek a sorozatbélivel.

De, hogy a világ ne legyen hamis, és átírt, így ezekre a válaszokra volna szükségem:

1. Lucifert hogyan tudná megölni egy arkangyal, vagy hogyan záratná vissza a ketrecbe? (Gábriel)

2. Tegyük fel, hogy Lucifer megöli Gábrielt, de ezt csak ő hiszi, mert Gábriel nagyon is él. Ilyen lehetséges? Hogyan?

3. Mivel lehet Gábrielt megölni? Mennyi van abból a tárgyból? Azzal a tárggyal Lucifert is meg lehet ölni?

4. Megbukhat-e Gábriel? Mit kell elkövetnie?

5. Mihály megbukhat? Ha nincs Dean, stb. akkor a kardja mégis mi?

6. Mi is az Apokalipszis pontos menete? (Mi kell a kitöröéséhez, mik jönnek sorról-sorra, mi kell a megfékezéséhez, úgy általánosságban, ha Dean és Sam nem llenének) Annyi megmaradt, hogy 66 pecsét, Apokalipszis-lovasai, de ezek is csak így, címszókba. Az Apokalipszisre nagyon szükségem lenne. Aki kifejtegetné nekem ezeket, főleg a hatost, annak nagyon-nagyon-nagyon megköszönném:)



2015. febr. 2. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Az arkangyal penge, vagy a 4 gyűrűvel kinyitná a ketrecet, és ledobja.


Igen, ő a trükkös, kivetítette csak a hulláját.


Arkangyal penge, 4 van, és Lucit is megöli.


Ő már lejött a mennyből, de mondjuk ha a menny ellen cselekszik.


Ő nem, és minden Winchester testét tudja használni.


1, lucifer, 2, 4 lovas, 3, a Croton vírus, 4 a pokol feljön.

2015. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Isten vagy, köszönöm :)
2015. febr. 4. 13:05
 3/7 anonim válasza:
De a trükkös azt is meg tudta játszani, hogy mikor leszúrta Lucifer az angyalszárnya kivetült a földre? Mert a 9. évadban is előkerült Gábriel, ahol ki is derült, hogy meghalt :) Legalábbis én nagyon ezt szűrtem ki belőle.
2015. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát Gabrielt nem hiszem hogy visszahozzák, a Metafickson részben meg egyszer feltűnt, de csak Metatron mesélte, szóval igazából halott. Mondjuk azon sem lepődnék meg ha visszahoznák, nagyon kedvelt szereplő ( köztük az én kedvencem! :D )
2015. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Arragorn válasza:

Lucifert Michael tudná megölni mivel Ő volt elég erős hogy legyőzze a Háborúban, De mind tudjuk csak isten parancsára tette.


LUcifert nem hiszem hogy könnyen meg lehet ölni mert a Colt. Lucifert, Istent, nem tudja megölni. de az angyalokat szerintem igen. csak Spórolni kell az Ammo-val :D


Gabrielt nem hiszem hogy vissza lehet hozni mert az angyaloknak nincs Se Menny, Se Pokol, eleve lelkük sincs.


Michael kardja = Dean {Porhüvely}


Ne feled hogy Mi az első pecsét.


{Egy Igaz ember Vért ront a pokolban} vagy valami ilyesmi volt.


De Nem tudom igazából hogy a Démonok Miért száltakrá a Whincesterekre Hol ott a Többi 6.000.000.000 ember is meg teheti ezt a szívességet nekik. De az apokalipszist nem lehet megállítani hamár az első pecsét feltölt. Csak késeltetni lehet már. de Megállítani semmi kép. A Lovasok Nem tudom Mik igazából De erősebbek az angyaloknál valószínűleg. { Elnézést ha valamit netán rosszul tudok}

2015. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gabriel tuti életben van. Az őt alakító színészt megkérdezték, hogy az az igazi Gabriel e aki a Meta Fiction részben van, és azt mondta, hogy az egyértelműen az igazi Gabriel volt.
2015. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mihály már nem igen bírná azóta megölni Lucifert,hogy a ketrecben kezdi feladni :P
2016. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!