Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Big Time Rush sorozat rajongok...

Big Time Rush sorozat rajongok : Nem tudná megmondani valaki, melyik részben van az amikor Katie Knight?

Figyelt kérdés
Amúgy azt is elmondaná nekem valaki mért pont ez a neve a bandának ?

#sorozat #rész #Nickelodeon #big time rush #BTR #fiúbanda #Kandel #Carlos Garsia #Kathie Knight
2015. febr. 6. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:

LEMARDT A KÉRDÉS EH :

Melyik az a rész amikor Katie fülön csipi Carlost és elvonszolja magával ?

Carlos sisakban van és fehér polóban.

2015. febr. 6. 17:17
 2/3 anonim válasza:
azt hiszem hogy az a 2.évad 10.epizód Guru de nem biztos csak ebben is fülöncsípi de nem biztos hogy fehér póló van rajta már régen láttam ezt a részt :)
2015. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A banda neve asszem onnan van hogy amikor Gusztávó Kendallnek albumot akar csinálni. Kendall nem akarta Minnesotában hagyni a fiúkat és ezért kerültek oda ők is.

Akkor veszekedtek egy kicsit Gusztávóval és akkor mondta Kendall hogy a banda neve legyen Big Time Rush és ezzel fel is vették az 1.számukat ami ugye a főcímdal.


Bocsi ha nem jól mondtam valamit,régen volt már ez a rész. Remélem azért segítettem.

2015. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!