Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a Jurassic Park 4?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A Jurassic World? Szerintem jó lesz, vagy minimum tűrhető. Ennél is segédkezni fog a Spielberg bácsi, tehát én bízom benne, hogy nem Zs kategóriás lesz.
2015. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Jurassic World. :) Láttam ez előzetest és nekem nagyon megnyerő volt. Izgalmasnak és látványosnak tűnik. Már nagyon várom. :D
2015. febr. 8. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se lesz nézhetetlen, de azért kételyekkel állok hozzá. Kíváncsi vagyok, hogy egy abszolút agyatlan, közhelyes látványfilm lesz-e, vagy lesz-e benne valami minősíthető történet, háttértörténet, neadjisten legalább egy olyan minimális szintű tudományos tartalom, mint az első részben.


Már eleve ambivalens érzésekkel állok hozzá amiatt, hogy egyszerre vagyok Jurassic Park kedvelő és őslénykedvelő. Mint JP kedvelő, izgalommal tölt el, hogy ismét láthatom a filmből megszokott klasszikus dinókat, és hogy tovább bővül a JP univerzum. De mint őslénykedvelő, zavar, hogy sok tekintetben továbbra is messze kerülik a tudományosságot, és a dinók meg egyéb ősállatok elavult, ósdi moziszörnyeknek néznek ki.

2015. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Állítólag tollas dínók lesznek a JW-ben.


Egyébként szerintem elég jónak tűnik a bemutató alapján. Nekem csak és kizárólag az első rész tetszett, azt be is daráltam eddig 40-szer. A 2-at már csak kb 10-szer tudtam megnézni, mert az már inkább a röhej felé húzott és erőltetett volt nagyon, főleg a végén a városos jelenet cseszi el a filmet. A 3-ról inkább nem is mondok semmit. Csak látvány, semmi értelem.


Én most a 4-től azért többet várok, nem ilyen Transformers szintű filmet.

2015. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!