Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Évek óta keresek egy filmet,...

Fantomarcok kérdése:

Évek óta keresek egy filmet, de nem tudom a címét és a szereplőkre sem emlékszem, de gondoltam hátha a sztori alapján valakinek beugrik és megírja a címét?

Figyelt kérdés
Annyi még, hogy a film emlékeim szerint 90 es évek közepe vége fele készülhetett, vígjáték és régen a HBO n láttam. A történet: egy pasas nekivág a sivatagnak autóval, és valahol az út során felvesz egy dögös stoppos lányt akivel gyorsan egymásnak esnek. A csaj elkábítja és amikor a pasas felébred nem emlékszik semmire, majd kiderül hogy feleségül vette a lányt persze fél kómás állapotban, amikor kijózanodik és elakar menni a kis közösség lakói nem engedik el hiszen mint jó férj maradnia kell, de a végén egy új szerelem kötődik közte és egy másik lány között akivel lelépnek.
2015. febr. 8. 12:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!