Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek, amit a...

Egy filmet keresek, amit a HBO-n láttam, ugyan elég régen, de nagyon magával ragadott. Tudnátok segíteni? (Folyt)

Figyelt kérdés

Ezt a filmet még valamikor a HBO valamelyik változatán (HBO, HBO2, HBO Comedy) láttam, már elég régen, de nem emlékszem a címére, ami roppantul idegesít. Arról szólt, hogy egy fiatal író írógéppel írja meg a regényét, nem emlékszem rá, hogy hogyan, de életre kel a főszereplő lány, azt hiszem, hogy vörös haja volt. A pasi szerelmes volt a lányba, és egy idő után észre vette, hogy az írógép segítségével változtatni tudja a tulajdonságait. Amikor rájött erre, szándékosan átírt néhány részt, az érzéseit változtatta meg, egyszer túl ragaszkodó volt, utána pedig túl keveset volt vele, és bulizni járt. Arra emlékszem, hogy amikor erre a furcsaságra rájött, megváltoztatta a lány anyanyelvét franciára, aztán vissza. Aztán a pasi kiadta a regényt, híres lett, a lánytól meg kellett válnia, de a végén, amikor elmegy sétálni, összefut vele, és a fehér kiskutyájával.

Nagyon fontos lenne, ha valaki tudna nekem segíteni, és ismeri ezt a filmet! Eszméletlenül hálás lennék érte!



2015. febr. 9. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fejbenjáró bűn (2012) "Ruby Sparks"
2015. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!