Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagainkban a Hiba című...

A Csillagainkban a Hiba című könyvben/filmben valaki elmagyarázná nekem mi történik abban a jelenetben, amikor Augustus a benzinkuton van?

Figyelt kérdés
Hiába olvasom a könyvet, nézem a filmet, egyszerűen nem jövök rá, mire érti azt, hogy egyedül szeretett volna valamit csinálni. Mit? És mi lett a cigijével? Mi történt a gasztrikus kanüllel?

2015. febr. 10. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretett volna egyedül, önállóan vezetni.
2015. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon régen olvastam már, de úgy emlékszek, hogy azért ment a benzinkútra mert elhagyta a cigis dobozát, és újat akart venni. Azért ment egyedül, mert nem akarta, hogy még egy ilyen kis dologra is képtelen legyen.
2015. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Elhagyta vagy lenyulták" a cigijét és ujjat akart venni beakarta magának bizonyítani hogy képes önnálóan véghez vinni a dolgokat.Amugy ha figyelsz a végén kiderül hogy Hazelnél volt és a temetésen a koporsó virágai alá rakja a dobozt:)
2015. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A könyvben elég alaposan le van írva, hogy szépen lassan leépül, már alig képes járni, fájdalmai vannak stb, végül már teljesen rosszul érzi magát. Ezért amint mondta még egyetlen dolgot maga akart megcsinálni, egyedül akart cigit venni. Pedig aki ennyire beteg, annak már nem szabadna ilyet tenni, dehát..nyilván nehéz elfogadni hogy ki vagy szolgáltatva másoknak. Persze rosszul lett, begyulladt a kanül stb, az életébe is kerülhetett volna (mármint ott, azonnal, érted). Én azt is csodálom egyébként hogy a benzinkútig eljutott "épségben"! én így értelmeztem :) szerintem a filmben nem jön le annyira ez az egész.
2015. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!