Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sitcomok, mint például a...

A sitcomok, mint például a Jóbarátok, Rém rendes család, Így jártam anyátokkal felvételein tényleg van közönség? Tehát azok nevetését halljuk közben, vagy azt utólag vágják be?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ezeket csak alávágják. Úgy tudod, hogy egy-egy új évad nyitó, vagy befejező részét szokták maximum közönség előtt felvenni, de ezt is csak PR célokból. Pl. a Will és Grace sorozatnál így volt, az epizód végén össze is kapaszkodtak és meghajoltak a színészek, mint a színházban. :)
2010. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A Jóbarátok, Házibarkács élő közönség előtt volt, meg asszem még a Rém rendes család is, de a kültéri jelenetek alá sztem odavágták. Az így jártam anyátokkal már nem.
2010. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Hogyan lett vna közönség előtt? Ezek mind csak alávágások. Jól mondta az első válaszoló, max az uccsó résznél szokták ezt megcsinálni, de akkor azt észre is lehet venni.
2010. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom a tényleges felvételen nincs, de előtte van egy próbafelvétel, amit valóban közönség előtt játszanak, így tesztelik, hogy elég ütősek-e a poénok. ha jó, akkor mehet adásba. szerintem ott veszik fel a nevetéseket is, amit utólag kevernek alá.
2010. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jóbarátok közönség előtt ment. nézzetek meg youtubeon egy blooperes videót, ha vmit elrontanak akkor is röhög a közönség:) vannak olyan videók ahol a közönséget is mutatják, vagy pl. ha leforgattak egy részt akkor egyenként kimentek és megtapsolta őket a közönség
2010. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!