Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Flash sorozat, érdemes belekez...

Flash sorozat, érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy még csak az első évadnál tart,de pl.a sorozatjunkie-n elég jo kritikákat irtak róla.
2015. febr. 12. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó sorozat, ha azt nézzük, hogy szuperhősről van szó. Nem spórolnak az ellenfelekkel sem. Kicsit kiszámítható, de szerintem teljesen okés.
2015. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont ez az ami engemet is zavar. a kiszámithatóság.hány és hány jó sorozatot kritizálnak azért mert kiszámitható,pedig nem,és a Flash-t pedig szeretik,pedig ez kiszámitható.(bocsi a sok kiszámitható ismétlésért :) )
2015. febr. 14. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is vonakodva kezdtem neki, mert egy sorozatot nagyon el lehet szúrni. Az első 2-3 rész nálam nyögve nyelősen ment, de utána egyre jobban csigázott minden része. Remek sorozat, tényleg nem spórolnak az effektekkel, vannak vicces jelenetek, és akciódús is. Szóval érdemes belekezdeni szerintem :)
2015. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kiragadott rész a sorzatjunkie-ról:


"megvannak a sorozatnak a maga hibái, de mégis baromi élvezhető az egész, amit kapunk. Ráadásul még a ”villain of the week”, heti mutánsos felállás is tetszik, hiába szoktak ezek inkább taszítók lennie a hardcore junkie-k számára. Valamit nagyon jól csinálnak a készítők, mert a béna megoldások, a logikai bukfencek ellenére szórakoztató tud maradni a sorozat."


Ezért írtam, hogy vannak bénasági, de speciel nálam nagyon nézeti magát.

2015. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!