Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead - A kormányzó...

Walking Dead - A kormányzó (Philip Blake) miért tárol levágott fejeket egy titkos szobában?

Figyelt kérdés
Azt még valamilyen szinten (bár így is beteges) megérti az ember, hogy a szerettei ott vannak, így láthatja őket, "közel lehetnek" vagy ilyesmi. De idegen, számára jelentéktelen személyek miért? Vagy csak egyszerűen ilyen elmebeteg?
2015. febr. 14. 15:35
 1/5 anonim válasza:

Ja .... szegény elég elmebeteg :D ha láttad az egészet akkor tudod mi van a sorozat végén SPOILER: amikor lemészárolja az embereket!!!

Ez eléggé nagy elmebetegségre utal :D

2015. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. febr. 15. 03:11
 3/5 Réka0021 válasza:

Már régen láttam azt a részt (oké, vagy egy hónapja :D), de valamit mondott róla Andreának, amikor ő is rájött. Hogy tanulmányozza, közelebbről megnézze őket (?)

Biztosan nem, de a lényeg, hogy egy elmebeteg, hidegvérű gyilkos, aki játssza a jófiút mások előtt xd

2015. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a figura motivációit sem értettem úgy cakumpakk. Miért b*szta a csőrét, hogy Rickék az elfoglalt börtönben éldegélnek? Csak békén kellett volna hagynia őket, és woodburyzhetett volna tovább. Az nem érv, hogy el akarta foglalni tőlük, hisz Woodbury símán vetekedett vele biztonság szempontjából. Meg ez olyan mindegy, ha egyszer ő zombikat akart tartani vizsgálatok, és lakosságszórakoztatás céljából.

Területkisajátítás?

Én valahogy a nagyra nőtt változatát láttam benne az agresszív kisgyereknek, aki nem tűri, hogy más is a homokozóban játsszon.

2015. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért tartotta ott, mert tanulmányozni akarta őket. Abban bízott, hogy van valami gyógymód, és a kislányát valahogy vissza lehet változtatni. Persze ez így elég meredek volt, és nem sok realitás volt benne, de nyilván elég komoly trauma érte a lánya elvesztésével, és valamibe kapaszkodnia kellett. Majd amikor Michonne "megölte" a lányát(vagyis azt a szörnyet ami lett belőle), akkor ez az utolsó hajszálnyi remény is elszakadt, hogy a lányát megmentse. Ezután végképp elborult az agya, és már csak a bosszú hajtotta, nem a börtön kellett neki, csak bosszút akart állni, elsősorban Michonne-on, aztán persze ahogy haladtak az események már Rick-en meg az egész bandán is. Elvileg a zombiapokalipszis előtt nem ilyen volt, Milton legalábbis ezt mondta róla, valószínűleg a lánya elvesztése tette ilyenné, és szép fokozatosan összedőlt mint egy kártyavár, végül csak egy bosszúszomjas vadállat benyomását keltette, de valahol legbelül talán még maradt benne valami a régi énjéből. Pl. segített Taranak és családjának, úgy vigyázott rájuk, mintha a saját családja lettek volna, ott újra felcsillant egy kis remény, hogy talán mégsem menthetetlen eset, aztán persze amikor olyan közegbe került, ahol megint hatalom kerülhetett a kezébe, akkor megint előjött a rosszabbik énje, és ez okozta a végső bukását is. Tény, hogy főgenya volt és sok rosszat tett, de mégis talán neki volt az egyik legszomorúbb, legfájdalmasabb sorsa, a szemétsége is ennek volt köszönhető, mert alapvetően nem volt teljesen gonosz, jóval árnyaltabb volt a karaktere, sajnáltam, hogy olyan csúnyán alakultak a dolgai, többet is ki lehetett volna hozni belőle.
2015. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!