Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Clone Wars fanok! Mi a franc...

Clone Wars fanok! Mi a franc történt Anakinnal, és ki a másik Sywalker?!

Figyelt kérdés
eskü, 4x néztem végig a 6. évad utcsó részét, de nem tudom eldönteni :/

2015. febr. 15. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jót néztél? Hatodik évad utolsó részének köze nincs Anakin Skywalkerhez, az egész epizód Yodáról szól.
2015. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egy látomás volt amikor Sidious és Dooku Anakinnal és Yodával harcoltak gondolom ezt észrevetted. Yoda megtudta,hogy valóban Anakin fog egyensúlyt hozni az Erőbe de nem úgy ahogyan azt eddig elképzelték(hanem előbb még áttér a sötét oldalra és csak azután tér vissza a világos oldalra megölve Sidioust.) Tehát Yoda már nagyjából de azért szerintem nem 100%-ra tudta,hogy mi fog történni. Az a "másik Skywalker" az Luke hiszen ő nélküle Anakin nem hoz egyensúlyt az Erőbe.
2015. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A "másik skywalker" az nem Luke, hanem Leia. Tudom, valóban elhangzik ez a mondat a 6. évad utolsó részében, de itt teljesen más értelme van. Itt a lényeg, az, hogy Yoda hallja élete utolsó szavait. Ugyan ezt itt még nem fogja föl, és elkezd gondolkodni, hogy ki a másik Skywalker...
2015. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es: tiszta jó leíárs :)

3-as: tehát a 3-as film (Sith-ek bosszúja) előtt még nem tudta, hogy Luke-nak lesz egy testvére, de mivel a mondat megvolt, így a 3-as film végére már 100%-ban tudta, hogy Sidious uralkodóvá válása után mi a teendője: csak meditál még pár évet dagobai otthonában, miközben arra vár, hogy aztán elmenjen hozzá Luke, hogy elmondhassa neki, hogy meg kell vívnia Vader-rel, és hogy ki a másik Skywalker...

2015. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocsi az offolásért, csak perpill nem tudok új kérdést írni*... amikor a II. filmben (A klónok támadása) Anakin lefejezi a buckalakókat, és közben Yoda épp meditál a Coruscant-on, kié volt az a hang, ami "Anakin! Anakin! Neee!!"-t mondott?

(*még 2 óra mínusz 1-2 perc, és a jelenlegi kérdésem csak perpill van bennem; mielőtt ezt bárki jelentené, előtte hadd lássak választ is rá, köszike:) )

2015. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Qui-Gon hangja a második részben


Yoda pedig a Clone Warsban egyszerűen csak a halála pillanatával szembesül, az utolsó szavaival

2015. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi :) 22:26-os vagyok
2015. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!