Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani 50-es -...

Tudnátok mondani 50-es - 60-as - 70-es - 80-as években készült filmeket, amelyekről úgy vélekedtek hogy feltétlenül meg kéne néznie a mai fiatalságnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bármilyen kategóriában készült klasszikusokra. Nem feltétlenül muszáj hogy magyar film legyen. 16/f

2015. febr. 15. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hair; Grease; Száll a kakukk fészkére; Airplane!-sorozat; Csupasz pisztoly-sorozat; Indiana Jones-sorozat; Star Wars-filmek; Keresztapa-filmek; Jöttem, láttam, beköltöztem; Vissza a jövőbe-filmek; Annie; Drágám, a kölykök összementek; Amadeus; Terminátor-filmek; Dirty Dancing; Flashdance; Footloose; Fame; A Nílus gyöngye...
2015. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Casablanca,

a halál 50 órája,

kelly hősei,

keresztapa trilógia,

12 dühos ember,

M.A.S.H.,

Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell félni a bombától, meg is lehet szeretni

Az élet csodaszép

Apokalpiszis most,

Máltai Sólyom,

Amerikai fraffiti,

Z, avagy egy politikai gyilkosság anatómiája,

Acéllövedék ,

A misszió,

Rocco és fivérei,

mary Poppins,

Kabaré

Távol Afrikától

A jó, a rossz, és a csúf,

Spartacus

Psycho

A nagy szökés

Volt egyszer egy vadnyugat

Ragyogás

Harmadik típusú találkozások

A nagy zabálás

Rocky Horror Picture Show

A nagy balhé

West Side Story



stbstbstb :)

2015. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bő filmválasztékot, szerintem most egy ideig nem fogok unatkozni. :)
2015. febr. 16. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!