Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a szürke 50 árnyalata...

Ez a szürke 50 árnyalata tényleg ilyen nagy divat lett?

Figyelt kérdés
Mindenki erről beszél,még itt is vissza néztem az utóbbi pár kérdést,és a facebook is tele van vele.Én még nem láttam,érdemes megnézni,letölteni?Barátnővel vagy lányhaverral nézzem meg? :D Egyáltalán miről szól?Barátnőmmel megnézzük,vajon mi lesz a reakció? :D

2015. febr. 16. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Voltam szombaton egy plázában és több ismerőssel is találkoztam akik a barátnőjükkel mentek megnézni ezt a filmet. A mozinál több méteres sorok álltak és szinte csak párok voltak ott.
2015. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont divat ez a film, pont ezért hogy mindenki erről beszéljen. Már az is divat hogy szidják a filmet. Szóval megint ez egy olyan dolog hogy a nép bekajálja világszerte, veszi a jegyet, megnézi, és hazamegy és húúú láttam én is meg én is. Aztán 1-2 hónap el is felejtik.
2015. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
62%
Azoknak nagy szám, akiknek nincs megfelelő szexuális kultúrája ahhoz, hogy maguktól éljenek át különlegesebb élvezeteket ... :-P
2015. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
olyan mint a Harry Potter, Alkonyat és a többi divat film...nem soká ez is lecseng...most ez a menő a tinik körében...
2015. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell az, hogy "ilyen". Csak simán "tényleg nagy divat lett?".


Egyébként úgy látom, hogy ez a film a te szinted, menj el nyugodtan megnézni.

2015. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
A Harry Pottert senki ne merészelje egy lapon említeni ezzel az okádékkal, vagy a Twilighttal.
2015. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
pedig a HP ugyanolyan tini okádmány mint ezek...felkapott volt lecsengett pont. jön a következő...
2015. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te eddig hol éltél? Ez a vacak konkrétan 3 éve, a könyv magyar nyelvű megjelenése óta divat. Ugyanazoknak a körében, akik az Alkonyatot, Csitt-csittet, és egyéb Young Adult izékat is istenítik. Annyi történt, hogy most jött ki néhány napja a filmfeldolgozása, így boldog-boldogtalan erről beszél.


A történetre keress rá magad. Mivel elég erotikus történetről van szó, én ellenkező nemű baráttal biztos nem nézném. (Az illető rosszra gondolna. A környezetünk rosszra gondolna. A párom kitekerné a nyakam.)

Amennyire utánaolvastam, férfiaknak általában nincsenek lenyűgözve se a könyvtől, se a filmtől. A saját nődet viszont te ismered. Feltételezem, ha rajongana a könyvért, már tudnál róla.

Kellő kritikai érzékkel rendelkező csajjal még a drinking game-et is játszhattok közben: [link]

2015. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Szégyellem magam a film miatt,plusz legyőzte a Star Wars 3at :(.Mocskos perverz állatok.Több volt a magyar bevétel.Star Wars 3 a 2..PEDIG Ő ÉRDEMLI A TÖBB BEVÉTELT!Na,a Star Wars VII leveri ezt a mocsadékot és végre béke lesz!
2015. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!