Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet érdemes megnézni...

Milyen filmet érdemes megnézni mostanában a moziban?

Figyelt kérdés
Barátnőm szeretne menni moziba,mivel nem járunk egy városba így hétvégén lekell mennem hozzá ami nincs közel.180 km.Szerintetek mit nézzünk meg?De olyan kéne,amit majd érdemes is letölteni.

2015. febr. 17. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A szürke 50 árnyalata
2015. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kingsman

Jupiter felemelkedése

Joker

2015. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ELrabolva 3
2015. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem a Szürke 50 árnyalata:D én láttam már, nagyon rossz. én a Kódjátszmát tudom ajánlani, elvileg nagyon jó film. jó mozizást!
2015. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az Expendables 3-mat játszák még a moziba tudja valaki?

Amúgy az Elrabolva 3 sem láttam még :D

2015. febr. 17. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Most a csajodat akarod elvinni vagy a haverod? Olyan filmet válassz, amit ő is élvezhet...
2015. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ebből a "lekell mennem hozzá ami nincs közel.180 km."-ból arra következtetek, hogy lány vagy, mert ha fiú lennél és a barátnőd lenne, akkor gondolom nem így írnád le, mint valami megerőltető dolgot. Kódjátszmát, Amerikai mesterlövészt ajánlom.

ha viszont mégis barátnő, akkor valami olyasmit, (ahogy a fenti hozzászóló is említette) amit ő is élvezni fog. valami kis cuki filmet, mondjuk a spongyabob ki a vízbőlt vagy nem tudom, nincs sok jó film most moziban.

2015. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!