Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi idézeteket szeretném...

La Petite Papillon kérdése:

Az alábbi idézeteket szeretném hang formátumban összeszedni, meg tudnátok mondani, hogy az adott filmben/sorozatban hány percnél hallhatóak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam pár nagyon jó idézetet leírva, melyek sorozatokból illetve filmekből maradtak fenn, ám nekem szinkronos, hang vagy videó formátumban van ezekre szükségem. Mivel nem mindegyik filmet és sorozatot láttam még, és sajnos nincs időm végignéznem őket ahhoz, hogy tudjam, melyik idézet pontosan honnan és mikor hallható, szeretném a segítségeteket kérni!

Ezeket keresem:



1.

"Ha erőszakhoz folyamodsz, talán megoldhatod a problémáidat, de sokkal súlyosabbakat teremtesz. Az értékrendeddel ellentétes cselekedeteid nem csak a körülményeket változtatják meg, hanem téged is. És talán nem fog tetszeni, amivé válsz."

/Erica világa/


2.

"A legfontosabb részed a túléléshez: Te vagy!"

/Red Band Society/


3.

"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük a szeretteinket, de tévedtem. A legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön, hogy saját magát vesztette el."

/Vámpírnaplók/


4.

"Az igazi élet első szabálya: Tedd meg azt, amitől a legjobban félsz!"

/Vámpírnaplók/


5.

"Előfordul, hogy rossz úton indulunk el, de a jó célba érkezünk."

/A védelmező/


6.

"Képesnek lenni a kemény munkára, ez a legnagyobb tehetség."

/Barakamon/


7.

"Adj esélyt magadnak a boldogságra, és lépj tovább!"

/Dr. Csont/



Az olyan idézetek, melyek filmekből valóak (pl.: az 5. idézet), ha tudjátok, akkor legyetek szívesek leírni, hogy hány perc körül hallhatóak, ha sorozatról van szó, akkor elég az évad és az epizód száma (bár a percnek is örülnék! :D )! De ha tudatában vagytok, hogy az adott sorozat vagy film még nincs leszinkronizálva, akkor kérlek, írjátok meg!


Előre is Nagyon Szépen Köszönöm!

Várom a válaszaitokat, legyen további szép napotok, estétek, stb...!



2015. febr. 18. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!