Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy fantasy, kaland filmet...

Egy fantasy, kaland filmet keresek ami még a HBO-on láttam pár éve, (jó a rossz ellen, pár harcos, íjász, pap (harcos), talán varázsló összetoborzása) aztán jöhet a küldetés, valki talán tud segíteni megtalálni?

Figyelt kérdés
Sziaszok, pár évvel ezelőtt láttam egy nagyon klassz fantasy filmet, aminek sajnos elfelejtettem a címét, már régóta próbálok rátalálni, abban reménykedek talán a következő pár emlékfoszlányomból sikerül valakinek rájönnie melyik, film is az. Amire emlékszem, jó vs rossz film, asszem egy 3 vagy 4 fős csapatot gyűjtenek össze a gonosz boszorkány, démon legyőzésére, pontosan nem emlékszem mi ellen harcoltak, egy konrkétumra emlékszem még, volt a csapatban egy harcos pap, akinek úgy emlékszem egy elég durva pörölye volt, és még a templomban ahol toborozták őt, be is mutatta az erejét, páran meg is halnak a csapatból, mielőtt elérnék a gonoszt, lehet csak egy valaki jutott el oda... ennyire emlékszem.
2015. febr. 18. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek hasonló témájúak:


Conan, a pusztító

[link]


Krull

[link]

2015. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezek, a film szerintem nem lehet régebbi 2003-nál mert amire emlékszem eléggé "Modern" kori cuccal készült, az tudom, hogy elég rövid volt a címe.... talán volt benne szám is.
2015. febr. 19. 21:03
 3/4 anonim válasza:
Az utazó? :D
2015. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nem tudom rájöttél-e, de lehet, hogy ez az: A pap – Háború a vámpírok ellen
2018. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!