Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem emlékszem a sorozat...

Medivvh kérdése:

Nem emlékszem a sorozat címére, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nemsokmindenre emlékszem sajnos, évek óta keresem, ha néha eszembe jut. Valamikor a 90es évek közepe táján vetítette az mtv1 vagy az mtv2, egy csoport fiatal játszott benne, kisebb balhékkal, szerelmi szálakkal, s rémlik, mintha valami tengerparton játszódott volna legtöbbet. (Lehet a címben is szerepelt) Egyszerűen nem tudom mi lehet, s nagyon meg szeretném nézni újra, emlékszem fiatal koromban nagyon tetszett. Köszönöm!

2015. febr. 19. 01:34
 1/5 anonim válasza:
Sweet Valley?
2015. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem, ezt ismerem, és amit én keresek nem volt ennyire felkapva, kicsit amatőrebb is volt emlékeim szerint, illetve nem amerikai volt hanem argentín/mexikói vagy valami hasonló.
2015. febr. 19. 01:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Hohó vicces, hogy soha nem találtam meg, s mikor kiírom ide meg valahogy beleszaladok :) Meglett, a Végtelen nyár című argentin sorozat volt az, de nem vagyok előrébb, mert sehol nem találom neten, sem torrent oldalon, sem online :/
2015. febr. 19. 02:06
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok, ncore-on sincs?
2015. febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, annyit tudtam tenni, hogy kérésként beraktam, hátha valakinek meglenne. :/
2015. febr. 21. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!