Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead: Mi fog történni...

Walking Dead: Mi fog történni a csapattal abban a bizonyos ''Alexandria SafeZone''-ban? Milyen emberek várnak rájuk ott?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A képregény szerint jó emberek várnak rájuk. Már egy jó ideje az az otthonuk Rickéknek. Majd egy Saviors nevű csoport lesz az elllenfelük ( nem tartok ott a képregényben de ha jól tudom ez van )
2015. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Alexandria Safe zone valóban biztonságos lesz, nem olyan mint Terminus és Woodbury. De úgy olvastam hogy lesz egy rivális banda. (egyébként nem értem hogy miért nem fognak össze az emberek egy ilyen kegyetlen világban, ha békésen élnének együtt akkor sikerülhet túlélnie az embereknek több generációt és lehetséges hogy addigra már kitalálnak valami gyógymódot a leszármazottjaik)
2015. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!