Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szoltok a most kiadott...

Mit szoltok a most kiadott magyar szurke 50 arnyalata filmrol?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy csomó ilyen kérdés van már, miért nem írtad be keresőbe?

Egyébként nekem nem tetszett.

2015. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont ma néztem meg a neten. Szerintem jó lett a film. Sajnáltam a csajt nagyon, ahogy a könyvben is, bár még csak az elsőt olvastam.

A lánynak kicsit béna a szinkronhangja. A pasi (színész) szerintem nem elég férfias egy ilyen szerepre. Nekem legalábbis nem tetszett. Mindent összevetve maga a film jó volt, bár könyvben jobban átjön. De így rendben volt.


Divat lett utálni és szidni, de engem ez nem érdekel. Én át tudom érezni a lány fájdalmát. Aki meg nem, abban nulla az empátia.


Azért azt nem bánom, hogy nem adtam ki pénzt a mozijegyre. Épp elég lesz megvenni a 2. és 3. részt könyvben, merthogy meg fogom, majd ha oda jutok.

2015. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én valentin nap előtt vittem el rá a párom, kvázi ajándék képpen.


Én nem olvastam a könyvet és kb fogalmam sem volt mire számítsak.


Nem mondom, hogy tetszett, de abszolút lekötött a film, szóval mondjuk, hogy férfiként és pozitív élmény volt.

Nem bántam, meg hogy moziban néztem, pedig volt már olyan film amiről kimentem volna moziból.

2015. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 emlya ***** válasza:
Nekem tetszett. :)
2015. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!