Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American Horror Story 2....

Az American Horror Story 2. evada miert a legijesztobb? Hallottam, hogy elmegyogyintezetes, de abban mi olyan "huuu de felelmetes"? Ja, meg Tate es Violet az osszes evadban benne lesz?

Figyelt kérdés
12 evesen nem nagyon feltem az 1.evadtol. Mire szamitsak a 2-ban? Mert tenyleg sok helyen olvastam, hogy az a legijesztobb.

2015. febr. 21. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen nem kellene ilyeneket nézned. Egyébként a második évad valóban horrorisztikusabb.
2015. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miben? Mármint így konkrétan, mi olyan ijesztő egy ilyen elmegyógyintézes dologban? Várom még a válaszokat.
2015. febr. 22. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nézd meg és megtudod, mindenkinek más az ijesztő
2015. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tate színésze az összes évadban játszik, Violeté csak az 1.-be meg a 3.-ba. A második szerintem is a legfélelmetesebb, az egész atmoszférája ilyesztőbb. Azért is mert asszem kb. 50 évvel ezelőtt játszódik.

A második évad a legjobb.😄

2015. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nem is az, hogy olyannyira ijesztő lenne, hanem inkább nyomasztónak mondanám. Maga a történet, szereplők, kapcsolatok végkifejlette eléggé keserves. Szenvednek 13 részen keresztül. De mégis azt mondanám, hogy ez az egyik legjobban sikerült évad, hisz ez a leghatásosabb, az ember számára eléggé felkavaró. De mindenképp ezt ajánlanám.

Tate mindegyikben. Violet azthiszem a másodikban nincs benne az összes többiben igen.

2015. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ajánlom sem ezt az évadot, sem a többit, ha 12 éves vagy. Nincs benne olyan, ami "huu, de félelmetes" lenne, engem speciel az emberi kegyetlenség leggusztustalanabb verziói döbbentettek és rémítettek meg. Ha tudod kezelni, go ahead, de ne 12 évesen pls.
2015. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából nyugodtan nézheted, mert 12 évesen úgysem fogod átérezni, megérteni a történetet (és ezt nem bántásból mondom). Ijesztő jelenet pedig nem sok van, csak nyomasztó az egész légkör.

Violet és Tate csak az első évadban szerepelnek.

2015. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mitérdekeltéged válasza:
Én személy szerint untam a 2. évadot nem ilyesztő egyáltalán. Félre értés ne essék a többi évad jó és a sorozatot is bírom nagyon csak a második évad számomra nem volt olyan érdekes
2015. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!