Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most végül mi lett a vége...

Zeusz310 kérdése:

Most végül mi lett a vége Spice and Wolf 2 . évadjának?

Figyelt kérdés
Most Lawrence bevallotta hogy szereti Horot és aztán azt mondja ,,Inkább a hatalmadat szerezném vissza ,mint a pénzt" itt milyen hatalomra gondol? Illetve mért mondja Horo hogy bajba lenne ha Lawrence szeretne? Illetve mi az a dolog amitől Horo fél említi több helyen de nem egészen tiszta mire gondol?

2015. febr. 22. 00:21
 1/1 Kex-Tex válasza:
Tudom hogy már régi kérdés, de megpróbálok rá valaszolni úgy ahogy én láttam.A hatalmadat részt én sem teljesen értettem, ha te is indán nézted akkor szerintem csak rosszul lett fordítva,jobban illet volna a bizalmadat. Max ha nagyon bele akarok erőltetni valamit, akkor azt mondanám hogy a búzát akarja visszaszerezni ami Horo nyakában van és amiből a 2. évad végére már sokat megevett, és ugye elhangzik az animében ,hogy az ő ereje abból a búzából származik.Szerintem azért lenne nagy bajban mert Lawrence mégis csak ember és fél Horo hogy az törtenik vele amit álmában látott (csontváz). A 3. kérdésre pedig szerintem a továbbutazásuktól fél, mert eddig is túl közel kerültek Lawrence-el egymáshoz és tudja hogy ez csak "roszabb" lesz. Vagy pedig attól fél hogy már elpusztult a szülőfaluja és hiábavaló az útjuk (az a medvés monda nem igazán lett folytatva az animében). Sajnos a light novel-t nem olvastam így csak egyéni véleményt írhatok. Remélem eljut hozzád.
2020. ápr. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!