Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani pár 10-14...

Tudtok mondani pár 10-14 éveseknek való sorozatot, mint pl. a "h2o egy vízcsepp elég" vagy a "Sabrina, a tiniboszorkány" (nem a rajzfilm! ) vagy a Lizzie Mcguire?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
A Nickelodeonon és a Disney chanelen csak ilyenek vannak kb..
2015. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Én csak egyet nem értek. Miért kell 10-14 éves gyerekekkel ilyen semmilyen sorozatokat nézetni, ahol affektálós és idegesítő a szinkron és bárgyú dolgok történnek bennük.


Én 10-14 éves korom között (lányként) a Babylon-5-öt meg a Csillagkaput néztem, és az ég világon semmi bajom nem lett tőle, attól eltekintve hogy legalább értelmes sorozatokat néztem, amiknek jók voltak a sztorijaik. A hangzatos sallang hogy a gyerek jellemfejlődése, stb, az inkább azáltal fejlődik ha olyan sorozatokat néz, ahol a hősiesség, bátorság, ész, kreativitás, stb dominálnak, nem ilyen bugyuta sorozatokat. Meg a másik hogy y gyerek biztos nem értené a felnőtt sorozatot. Honnan veszik ezt. A gyerek csak affektálós ostobaságokat képes befogadni? Lehet sok mindent nem értene belőle, de inkább nézzen valami értelmeset ha már néz valamit. Jó az Odaátot ne nézzék 10 évesek, ezt aláírom, de ez a h2o, abból egy részt láttam az m2-n és elfolyt az agyam. Meg az a csajok az űrből vagy mi a bokám, annyira unterek. Nézess vele normális sorozatot, mondjuk a Make It Or Brake it-et, ami tornászokról szól, nincs benne se vér, se csúnya beszéd, se félelemkeltő elemek, stb. Bárgyú egy kicsit az is, de legalább van valami tartalma meg mond valamit.


Bocs hogy ezt írtam de annyi ilyet látok, hogy muszáj volt kiadnom magamból :)

2015. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!

Egy rész alapján ne minősítsd a többit!Amúgy meg a h2o lehet, hogy egy kicsit furcsa, de van benne jó is (szerintem). De amúgy meg kinek mi tetszik.És ha csak az egyik sorozatból láttál (abból is csak egy részt) bármit is, akkor honnan tudod, hogy milyen a többi?Ja, és ha nem tetszik, akkor miért nézted végig? Ha pedig nem nézted végig, akkor meg honnan tudod, hogy milyen?Egyébként meg nekem ezek tetszenek, és kész.De azért kösz a kioktatást(/tanácsadást).

Egyébként köszönöm 1-es,de olyanra gondoltam, amit interneten (is) meg lehet nézni.

2015. febr. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!