Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből van összevágva...

Melyik filmből van összevágva az alábbi Coil fan videoklip?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_bA5v3yIfPA


Elég elvont filmnek tűnik, de nagyon érdekelne, válaszaitokat előre köszönöm!



2015. febr. 24. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az meg sem fordult a fejedben, hogy a videoklipphez forgatták a jeleneteket? Mert hát, bármilyen hihetetlen, a videoklippeket le szokták forgatni. Színészekkel, forgatókönyvvel, stábbal, stb.
2015. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ehhez a számhoz nem jött ki hivatalos videoklip, ezért is írtam, hogy fan-made, tehát valami másból van összevágva.
2015. febr. 24. 22:14
 3/17 anonim válasza:
ez ranezerse nyilvanvalo hogy fan clip, koszonjuk a kioktatast, kedves elso valaszolo
2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát akkor biztosan meg tudod adni a választ a kérdésre, hogy melyik film(ek)ből lett összevágva! Hmmm?
2015. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
nem, ettol fuggetlenul fogalmam sincs, mar miert kene hogy legyen? Nem lehetsz valami tul ertelmes, ha csak akkor veszed le az ilyesmit, ha magat a fimet is felismered :D
2015. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Értem, tehát az biztos, hogy film(ek)ből van összevágva, de azt nem tudod, hogy mely(ik) film(ek)ből.


Nem érzed az ellentmondást?


Mint ha azt mondanám rád, hogy hülye vagy. Ugyan alátámasztani nem tudom semmivel, de biztos úgy van, elvégre én mondtam. Kábé ugyanilyen, amit te írtál.

2015. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Többen is kérdezik a hozzászólásokban, hogy honnan vannak a filmkockák, de nem kapnak választ. Persze ehhez tudni kellene angolul.


Szerintem sem egy filmből valók, hanem úgy forgatták a kliphez.

2015. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A videó alatti hozzászólásokat csekkoltam természetesen. A feltöltő elég gyakran tesz be kevésbé ismert filmeket vagy filmjeleneteket zenék alá, gondolom itt is ez a helyzet.
2015. febr. 25. 00:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2015. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mert szoktam nézni a videóit (nagyon jó zenéket tölt fel, totál az én zenei ízlésem és nagyon hangulatos videókkal), és felismertem már filmeket nála, vagy épp a kommentelők ismerték fel melyik film(ek)ből vannak a jelenetek, sajnos ennél nem ez a helyzet.


https://www.youtube.com/watch?v=DpoKPYb0KCM

Ez pl. Tarkovszkij Nosztalgia című filmjéből van, gyönyörű film és gyönyörűen passzol a zenéhez.



Ahol kivételesen van hivatalos videoklip (pl. szintén a Coil-tól a Tainted Love), ahhoz sem azt töltötte fel, hanem egy filmből vágott alá jeleneteket.


No mindegy, azért reménykedem, hogy valaki felismeri.

2015. febr. 25. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!