Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy gyereksorozat címére...

Egy gyereksorozat címére lennék kíváncsi. Emlékeim szerint "Az óceán kincse". Valakinek nem ismerős? Lent részletezem.

Figyelt kérdés

2004-2008 közötti időszakra tenném a vetítését az M1-en, ez tuti. De akárhogy mentem vissza a TV újságban, nem találom. Abban is biztos vagyok, hogy nyári szünetben adták, és két nyáron is, mert az ismétlést is néztem.:)

Elég zavaros emlékeim vannak róla, de gyerekekről szólt, és fontos szerepet játszhatott benne egy kincses láda. De ezek nem biztos információk. Valakinek nincs tippje hogyan is kereshetném? Régóta érdekelne, nagyon megköszönném! :)



#kincs #kincsesláda #Óceán kincse
2015. febr. 24. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Óceán szeme címmel rémlik ilyesmi sorozat. Talán a főszereplő gyerekek apjának a hajóját hívták így. Volt egy jellegzetes kék embléma, ami egy szemet ábrázolt.
2015. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az, amit írsz nagyon ismerős, valószínűleg egyre gondolunk. Viszont erre sincs találat.

[link] Ezt dobja fel folyamatosan, és néhány szereplő ismerős is, viszont nem hinném, hogy ez gyermeksorozat lenne.

De köszönöm, ment a zöld pacsi! :)

Ha valami még eszedbe jut, kérlek, írd meg! :))

2015. febr. 24. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam rákeresni egyéb módokon, de hiába pedig annak idején tényleg foglalkoztatott az a sorozat, az emblémát is lerajzolgattam a füzetembe. Majd még gondolkozok...
2015. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy valakit szintén érdekel ez a téma.

Várom a fejleményeket.:)

2015. febr. 25. 18:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!!!

Az óceán csillaga. Szerintem te is erre gondolhattál.:)

2015. dec. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!