Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ijesztő horrort ajánlanátok?

Nem ijesztő horrort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kitalálta hogy horrort akar nézni, nálam csak félősebb emberek vannak a baráti körben. Ezért én maradtam...Rájöttem hogy még sem vagyok olyan bátor mint gondoltam és megtud ijeszteni még egy előzetes is xD. Segítsetek nekem, hogy melyik lehetne az amitől nem félnék de barátnőmnek jó lenne ^.^

Egy srác a Démoni doboz-t ajánlotta...hát még az előzetestől is megijedtem. Kérlek titeket, hogy segítsetek, hogy tudjak aludni xD



2015. febr. 26. 16:52
 1/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az a baj, hogy a horror mint műfaj pont a brutalitásra és / vagy a hirtelen ijesztegetésre épül.


Esetleg inkább nézzetek valami jó thrillert.


Pl:


Az Árva

[link]


Nem fogtok sikítva kirohanni a szobából tőle, de fenntartja a szükséges feszültséget a sztori.

2015. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mama, anabelle, horrora akadva :)
2015. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a Démonok között előzetesét néztük meg xD A démoni doboz egyáltalán nem ijesztő, mindenkinek tudom ajánlani első horrornak :*
2015. márc. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!