Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a mese amit nem...

Melyik az a mese amit nem szerettek? Miért?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok ami irritáló, ellenszenves, idegesítő nektek. Nem sorozatokra vagyok kíváncsi hanem filmekre. Pl. nekem ilyen a Kis hableány. Egyszerűen zavar benne minden. A figurák, a dalok ez ahogy az egész meg van csinálva.

2015. febr. 28. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

WALL-E


Fú, hát nekem magas a tűréshatárom, de ez már sok volt. Nagyon. Nem hogy nem szeretem, egyszerűen utálom. A film az "unalmas" és az "idegesítő és unalmas" jelenetek sorozata. "Világ egyik legjobb animációs filmje" a nagy fülemet. Most látható, hogy az amcsik mit szeretnek benne, szerintem viszont ritka nagy szemét film.

2015. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem sorozatok, de azok mellet se lehet elmenni. Címeket nem fogok sorolni csak okokat.

Utálom a túl leátitatott egyszerű rajzú idióta meséket.

Komolyan mondom egy anomalia ami itt folyik. A szebb rajzú meséktől haladunk az egyre primitívebbek felé.

Ez nem csak a rajzokra a történetekre szereplőkre is igaz.


Nagyon ritkán látni manapság jó rajzfilmet vagy sorozatot. És ez a 3D őrületet is kezdik túlzásba vinni. A CGI rajzfilmekre gondolok. Manapság már szinte akárki összedobhat magának egyet. Vannak jók is de irtó nagy baromságok is. Ugyanígy azt sem értem , hogy mi történt a régi jó Magyar rajzfilm stúdiókkal. Mert azt tudom , hogy külföldre még dolgoznak. PL a Kecskemét rajz studio. De ide haza semmit. Útólsó próba a Kis vuk volt. de az szánalmasan szar volt UTÁLOM!! És ráadásul nem is nekünk szánták hanem az amcsiknak akarták megmutatni hogy mi is tudunk ilyet. Csak éppen pocsék egy munka volt. Kéne már valamit össze hozni, de valami normálisat, és rendes rajzzal.

2015. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lebutított
2015. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Kis Vuk. Egyszerűen minősíthetetlen az a szemét. Teljes meggyalázása gyermekkorom egyik kedvenc meséjének, a Vuknak. Ezenkívül kifejezetten gyűlölöm a Gumitarzant. Nézhetelen. Ha kultusz, ha nem, akkor is utálom a Walle-t én is. Nekem unalmas. A Nemo nyomában rettenetessen irritálnak a teknősök, ezt leszámítva nincs bajom a történettel. Viszont a Dreamworks produkciók 90%-ával igen. Disney-ből is akad, amit ki nem állhatok, főleg a Micimackót. És akkor a Cartoon Network-ről már ne is beszáljünk. Füli, büdi és pálcika, illetve hasonló értelmetlen, gusztustalan förmedvényekről. Animéből utálom a Pokémont, Narutót.
2015. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

A Kis Vuk szerintem mindenkinek alap, hogy utálni kell, de én az eredetit se szerettem soha. Kétszer láttam kiskoromban, amikor lehet, hogy nem értettem meg a mélyebb jelentéseit vagy ilyesmi, de még egyszer nem futok neki, mert úgyse érdekel.


De nem utálom, sőt nehezemre esik olyan animációs filmre emlékeznem, amit végig is láttam és utálom is. Hirtelen ami eszembe jut, az a Jégkorszak 4 (az animáción kívül semmi értékelhető nem volt benne, kínos, kiszámítható közhelyek érdektelen tömege volt az egész) és a 9 (mert nagyon mély és művészi akart lenni, de nekem csak jellegtelen és sekélyes volt, az eredeti rövidfilm ezerszer jobban tetszett). De legalább ezeket is TV-ben csíptem el, tehát végül is nem "fizettem rájuk", max csak az időm pazaroltam velük.

2015. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a Micimackó-ból egyedül az elsö mozi film a jó. Az is az eredeti szinkronnal. Micimackó és a méhecskék fája. A többi gagyi. Főleg az ujabb filmek. Meg e legújabb ami megpróbálta leutánozni az elsö mozifilm hangulatát ,és minőségét, de nagy szar lett.

A kis Vuk-ot meg se említettem, mert akinek azt tetszik az vagy nagyon kicsi lehet és nem ért hozzá, vagy nincs vele minden rendben. Vagy a készitök rokona.

2015. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja ,de megemlítettem.
2015. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Frozen: Idegesítő, jellemtelen karakterek, idegesítő dalok. Az egész egy nagy összecsapott kaki. Nem értem, hogy miért vannak úgy oda vele az emberek. Szeretet. Tch. Az a nő majdnem kinyírta a tulajdon testvérét. Meg az a hóember! Megértem, hogy nem lehet agya, de akkor miért ő mondja meg a tanulságot a végén, ami természetesen megint az, hogy a szeretet mindent megold.
2015. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Utálom a Shrek-et!!! Nagyon ocsmányak a karakterek! :(((
2018. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kis Vuk, Shrek nekem is. Gyerekkoromtól kezdve rühellem őket. A Kis Vuk a Vuk meggyalázása (de szerintem ezt nem kell magyarázni), a Shrek pedig egész egyszerűen nem tudott megfogni soha. Mindig unalmasnak találtam. Ja, és a Jégkorszak is. Azt sem tudtam megszeretni soha.


Ide sorolhatom még a Disney filmek nagy részét, nekem túl nyálasak, csöpögősek. Tisztelet a kivételnek. Igazából a Kis Vukot leszámítva egyiket sem utálom, de nem foglalkozom velük. Azt viszont megértem, ha másnak tetszik.

2020. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!