Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi, fekete-fehér, misztikus...

Apocalypto444 kérdése:

Régi, fekete-fehér, misztikus vagy thriller film címeket keresek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Valami hasonlót keresek mint Alfred Hitchcock Rebecca (vagy más néven A Manderley-ház asszonya) című filmje. Nem muszáj, hogy Hitchock film legyen, mert a legtöbb filmjét már úgy is láttam.
2015. febr. 28. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Csigalépcső, Ördöngösök, Kétségtelenül indokolt, A holló (1943-as francia), Gyilkos vagyok (1944), Halásos hasonlóság, A meztelen csók, A levél (1940), Mildred Pierce, Búcsúlevél (1953), Az ártatlanok (1961. Ez is kastélyban játszódik, ha jól emlékszem szintén Angliában), Alkony sugárút, A ház hideg szíve, Vörös utca, Csend,csend édes Charlotte, Nő az ablak mögött (1945), Ni történt Baby Jane-nek?, Sajnálom, téves szám (1948), Mi történt Alice nénivel? Ez a többitől eltérően színes, de nekem nagyon tetszett, Geraldine Page és Ruth Gordon zseniálisan nagyot alakítanak benne. Ezek a mai "hálivúdi' kis színésznők sírógörcsöt kapnának, ha hasonló helyzetben. Szóval szerintem már a két színésznő alakítása miatt is érdemes megnézni.Remélem találsz kedvedre valót közülük. Jó szórakozást kívánok!
máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi történt Baby Jane-nel?

Ez a címe, és elnézést a többi elírásért is, mielőtt ellenőriztem volna, véletlenül elküldtem.

máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!