Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még hasonló jó sorozato...

Vannak még hasonló jó sorozatok, mint az Így jártam anyátokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem,de minden eddig megjelent részt már láttam,többször is:D Néznék valami mást,de igazából nem jut eszembe olyan,ami annyira tetszene..Tippek?


Ja a kérdésben: igen,nyilván vannak,de csak így engedte kiírni..:D


2010. febr. 13. 20:24
 1/6 anonim válasza:
Én nézem a TBBT-t (The Big Bang Theory, magyarul: agymenők), és a Thaam-ot (Two and a Half Men, Két pasi meg egy kicsi) is feliratosan. Mindkettő halál jó. :D
2010. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja tényleg,azokat is láttam már:) pár részt,de igazából abból csak egyet-kettőt tudok max megnézni hirtelenjében:D az így jártam anyátokkal-ból huh, egy nap csomó részt végignéztem. Na mindegy,ezek jó ötletek,sztem az agymenőket elkezdem nézni:)
2010. febr. 13. 20:47
 3/6 anonim válasza:

TBBT

Rules of engagement

2010. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó még a "Scrubs" (dokik) A "My name is Earl" (A nevem Earl), vagy a "Sarah Silverman Project" De olyan jó mint a HIMYM nincs mégegy :D
2010. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a HIMYM-nél nics jobb ne is keressetek
2010. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
My Wife and Kids (Életem értelmei)
2010. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!