Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik még ilyen anime/manga?

Létezik még ilyen anime/manga?

Figyelt kérdés

Imádom ha egy animeben nagyon gyorsan történnek a történések. Ennél is fontosabb, hogy imádom nézni ahogy a főszereplő egyre erősebb és erősebb lesz.

Olyan animet keresnék ami tele van edzéssel. Akár több epizódon keresztül is örömmel elnézem ahogy a főszereplő edz és edz így válva erősebbé.


Dragon Ball telitalálat. Azonban már megnéztem és elolvastam többször is.


2015. márc. 2. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a Db tetszett, akkor próbálkozhatsz a többi shounennel is, mivel kb. a DB által kijárt úton mennek. Naruto Bleach D-Grayman és a többi neverending shounen. Más rövidebb, harcot tartalmazó anime a Full Metal Alchemist, Akame ga Kill, Kill la Kill. Esetleg érintőlegesen a Hellsing Ultimate, de itt edzés nincs csak harc és némi dráma.
2015. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hunter x Hunter
2015. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már mindet "láttam", de azért köszi.

Azonban én még ezeknél is több edzésre gondoltam. :D

2015. márc. 3. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Néhány talán kevésbé ismert:

Bamboo Blade

Seikoku no Dragonar

Oi! Ryouma - ennek a grafikája elég öreg (1993)

Kikou Souseiki Mospeada - veterán mecha anime a 80 évekből

Ranma ½ - ez elég ismert :D

Tai Chi Chasers - ez kicsit yu gi oh koppintás^^


Ismertek:

haikyuu!!

Kuroko no basuke

Kateikyoushi Hitman Reborn! (igazi kincs, az első 20 rész után úgy bepörög, hogy letehetetlen abbahagyni)

Yowamushi Pedal

2015. márc. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
One Piece
2015. márc. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!