Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Japán akció/verekedős/yakuza...

Japán akció/verekedős/yakuza filmek? Magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár ilyen filmet, főleg yakuzás, vagy harcművész filmeket. Unom már az amcsi akciófilmeket.

2015. márc. 3. 09:27
1 2
 1/11 Vica1998 válasza:
Az utolsó szamuráj, A sógun
2015. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó szamuráj az amcsi film, a Sógunt nem tudom, de köszi! Szóval japán készítésű filmet kérdezek.
2015. márc. 3. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Sonny Chiba filmjeit ajánlom. Nekem személyes kedvencem A sógun árnyéka. További filmek: Szamuráj reinkarnáció, Utcai harcos, A sógun ninjái, A sógun szamurájai, A sárkány hercegnő.

Nem az ő filmje, de igazi klasszikus: Szamurájok és banditák.

Javaslom még Akira Kurosawa ilyen témájú filmejeit, bár ezekben elsősorban nem az akció szokott dominálni. Mondjuk nem tudom, ezek közül melyikhez van szinkron.

2015. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, rákeresek ezekre! Ha nincs magyar szinkron, akkor mivel nézed? Magyar felirat?
2015. márc. 4. 09:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Én igyekszem eredetiben beszerezni, de mindig raknak rá a lemezre szinkront. Ízlés kérdése, én jobban is szeretem felirattal afilmeket.


Még egy eszembe jutott: A sógun orgyilkosa. Nálunk kettőt (hármat) adtak ki, de valójában hét film készült. Azért írtam zárójelbe a hármat, mert valójában a filmek eredeti címe: Magányos farkas és farkaskölyök, de az ameriakiak A sógun orgyilkosa címmel az első két részből összevágtak egy filmet (amiből nem sokat láttam, mert nem bírtam :)). Érdemes megnézni, mert utalás van erre a filmre a Nagy zűr Kiskínában című filmben, illetve a Kill Bill végén ezt a filmet nézik.

Javaslom még az Azumi 1-2-t, bár ezek asszem nem japán filmek.

2015. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*nem mindig raknak a lemezekre szinkront
2015. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Örök klasszikus a hét szamuráj. Van szinkronos és feliratos változat.
2015. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Yakuzás, alvilági filmeket, mostaniakat is tudtok?
2015. márc. 5. 11:31
 9/11 soldierdan ***** válasza:
Bár nincs hozzá szinkron, de anélkül is jó : Biztosan ölő sárkány lady. Szinkronizált: Van a japán-amerikai koprodukcióban készült Jakuzák c. film Robert Mitchum és Takakura Ken főszereplésével. Utóbbi színésztől még tudom ajánlani a Szuperexpressz c. filmet (Sinkanszen daibakuha). Nem rég tették fel a netre magyar szinkronnal (igaz VHS minőség de úgy is egész jó) Annyit erről a filmről, hogy erről "lopták" az amcsik a Féktelenül c. film alap ötletét. Remélem segítettem :)
2015. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, rájuk keresek a neten!
2015. dec. 26. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!