Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? A címe nem...

Melyik ez a film? A címe nem ugrik be de a történetére nagyjábol emlékszem többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval a filmben azt hiszem a főszereplő egy kamasz lány aki az anyukájával elköltözik valami kisebb városba valami macskára is emlékszem benne meg hogy megfordultak a cukrászdába ahol fagyiztak a lány nem jött valami jól ki az anyjával és volt két idióta vagy három akik valamit kerestek vagy valamiért elakarták kapni de a végén minden jól alakult.


A helyesírási hibákért előre is bocsi. :)



2015. márc. 6. 01:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Oké megtaláltam mostmár nem kell keresni. :D

Köszönöm magamnak. xD

2015. márc. 6. 01:53
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Azért leírhatnád ide is hogy mi a címe,mert lehet hogy mást is érdekelne. :) Köszi.
2015. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

okés előző :D de egyutal linkelem is am nagyjábol az amit leirtam de van amit roszul irtam.

A Film Címe: Ez a fránya macska!

Link: [link]


Akinek segitettem annak szivesen. :D

2015. márc. 10. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!