Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A CSI: Miami valamelyik...

A CSI: Miami valamelyik részében volt egy bizonyos "párologtató" nevű fegyver. Olyan létezik a valóságban?

Figyelt kérdés
Az volt a lényege, hogy valami 100 lövedéket tud egyszerre kilőni, és kb. 50x50 centis dobozszerű volt.
2010. febr. 14. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Igen. Létezik. Elvileg egy töltéssel több ezret lehet lőni vele. Ez ha jól tudom egy állványon van, és egy vezeték végén van valami vezérlő kütyü amivel irányítod vagy működteted.
2010. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
van egy fegyver metalstorm elméleti tűzgyorsasága 1000000 lővés/mp
2011. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik, az a neve, hogy DX4, az ausztráliai hadsereg fejlesztette ki, eredetileg vadászrepülőgépek és egyéb harci járművek kiiktatására tervezték, egy lövéssel 10 ezer golyót képes kilőni, és jellegzetes "zizegő" hangja van. Én egyébként a Discovery Channel-n láttam először ezt a fegyvert, elég brutálisnak nézett ki... Másképpen elektromos ágyúnak szokták nevezni, ezt a "párologtató" nevezést nem hallottam még.
2011. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!