Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hobbit című trilógia végén...

A Hobbit című trilógia végén Legolas, hogy mehet Aragorn keresésére amikor még meg sem született?

Figyelt kérdés
Ugye a végén utalást kapunk arra,hogy egy vándort keressen meg (aki, bár nem modnja ki: Aragorn).....de az eredeti trilógia 60 évvel később játszódik.....és a filmben Aragorn nem tűnt hatvan évesnek.....akkor ez,hogy lehetséges?

2015. márc. 7. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
A filmben valami 87 éves. A második részben mondja.
2015. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
AZ északi kószákban dúnadán vér folyik ezért hosszabb ideig élnek. És amit a tündék irigyelnek, hogy Aragorn fajtájához hasonlóan eldönthette mikor távozik az élők közül.
2015. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Aragorn már élt a Hobbit cselekménye idején, csak nem északon, a kószáknál hanem Völgyzugolyban Elrondnál. Nekem inkább ezért ködös ez a "menj északra a dúnadánokhoz" dolog.
2015. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
a Gyűrűk ura című filmben hogy lehetnek tizenöt méter magas elefántok meg aszott gollamok és mindenféle törpök? mert ez egy M.E.S.E.
2015. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
A hobbit cselekménye idején Aragorn kb 10 éves, és Elrondnál nevelkedik Völgyzugolyban. (Mint előttem is írták, ő hosszú életű... númenoriak vére, stb) De ennyi idősen még nyilván nem volt Vándor, szóval tényleg nem stimmel a dolog, csak egy kicsit más okból.
2015. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hátha film szerint nézzük.........(bár olvastam a könyvet de nagyon régen)............60 évvel később játszódik az eredeti cselekmény a Hobbit cselekményétől vagy kevesenn....ugyanis a Gyűrű szövetségében azt írják,hogy 60 years later (60 évvel később) miután Bilbó megtalálta a gyűrűt....akkor meg 27-30 között lehetett Aragorn, ha a második részben 87 volt....szóval szerintem simán lehetett vándor ilyen idősen....
2015. márc. 10. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Áturgod azt, hogy Bilbo lelépő szülinapi partija, és Frodó elindulása között eltelik 15 év, ami alatt Gandalf bebizonyítja magának, hogy a gyűrű tényleg az Egy Gyűrű.
2015. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jogos :/.....a könyvben valóban így van.............bár a filmben nagyon nem tpasztaltam ezt a 15 évet xD
2015. márc. 27. 22:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az a 15 év tényleg eltelik (a könyv szerint) és akkor 60+15=75, ha ezt kivonjuk az említett 87-ből, akkor A hobbit cselekménye idején Aragorn kb 12 éves. És még Völgyzugolyban lakik.

Amúgy nem tudom, miért kell lepontozni a válaszaimat, amikor igazam van...

2015. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tauriel20 ***** válasza:
100%

Aragorn 2931 március elsején született, az Öt Sereg Csatája 2941-ben játszódik. Rakjuk össze. Már rég megszületett. Ilyen dolgok kiderítésére szolgál a harmadik rész végén található Függelék.

Namarie!

2016. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!