Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak az áldokumentu...

Mi a címe annak az áldokumentum filmnek?

Figyelt kérdés
Arról szól, hogy van egy csoport(max 5 személy), akik tartanak valahova, és egy út menti kis boltszerűségbe betérnek, és ott látják, h valaki vérengzést művelt! Előttük egy nő jön ki a boltból, mintha semmi nem történt volna, és kiderül, hogy a nő elmebeteg, és lemészárolta a családját is, és mint kiderült a boltban élő embereket is!

#horror #igaz történet #áldokumentum film #elmebeteg nő
2015. márc. 7. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ennyire emlékszem a filmből, az biztos, h kézikamerás horrorfilmnek készült! TV-ben láttam, de a címére nem emlékszem! =(
2015. márc. 7. 20:30
 2/6 anonim válasza:
80%
Lehet,hogy a Rec. Azis ilyen kezikameras horror.
2015. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de sajnos nem az az a film, amit keresek! Sajnos egyre több "kézikamerás" horrorfilmet készítenek, és egyre nehezebb megtalálnom! KB 2 éve láttam a filmet a TV-ben, ráadásul szinkronosan! Ha jol tudom, a REC nek nincs szinkronja.
2015. márc. 8. 06:58
 4/6 anonim válasza:
Van szinkronja,de a kezikameras horrorfilmek legtobbszor nem valami ijesztoek,mert gondolom a te altalad keresett film is olyan,hogy az egyik szereplo kamerazza a cselekmenyeket. Egyebkent,probald meg azt,,hogy cimszavakat irsz a google-ba es a "kepek"-re kattintasz,ha emlekszel nagyjabol a tortentekre,akkor ugyis raismersz. Sok sikert!
2015. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már mindenhogy próbáltam, végső elkeseredésemben írtam csak ki gyakori kérdésekre...Ha megtaláltam volna a google-ban, meg ilyen helyeken, nem írtam volna ki ide kérdésnek!
2015. márc. 9. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Meglett azóta a film címe?
2020. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!