Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Simpson...

Mi a véleményetek a Simpson család című rajzfilm sorozatról?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem állhatom.
2015. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem,vicces sorozat
2015. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sz ákos válasza:

Jó nekem tecik Régebben sókat néztem de mostanában nem megy a tévében bár YouTuben fen van pár

Rész

2015. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ugye fontos, hogy animáció, de nem mese. Sőt, nagyon kemény társadalomkritika, bár az utóbbi jó pár évadban a hangvétel egyre enyhébb, a poénok is többször bárgyúak, mint okosak, sajnos. De a fénykorbeli epizódokat akárhányszor képes vagyok újranézni. Olyan rengeteg popkult utalás van benne, hogy sokadszori nézés után is talál benne újat az ember.

Nem véletlenül élte meg a negyed évszázados kort, ez egy ilyen sorozatnál nagyon szép teljesítmény.

2015. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem rossz de nagyon hypeolt
2015. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen néztem, bírtam, meg a rajzjátékfilm is tetszik, de ez is mára ellaposodott, igaz ez a legtöbb sokadik évadot megélt sorozatra igaz. Egyre inkább kifogynak a készítők az ötletekből.
2015. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az hogy király!!! a kedvencem ^^
2015. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Shan-Yu ***** válasza:

A Simpson család az egy vegyes dolog.


Először is ott van az első nyolc évad, amit még az eredeti készítők csináltak az eredeti koncepció szerint. Azok nagyon jók. Ez kb 180 epizód.


Csakhogy a sorozatot azóta mások csinálják, és teljesen tönkretették. Szóval az első 180 rész után meg kell állni és nem szabad nézni tovább.


A 2007-es mozifilm az még jó. Nem cseszték el úgy, mint a kilencedik évadtól kezdve magát a sorozatot.

2016. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utálom. Túlértékelt føshalmaz.


Az igazság az, hogy kiskoromban néztem rendszeresen. Aztán ahogy növekedtem, úgy jöttem rá, hogy ez egy idegesítő, rondán animált, alsó kategóriás "humorral" megtömött, feleslegesen túlértékelt szär.


De a Family Guy még rosszabb (amit szintén szerettem kiskoromban). Na az tényleg borzalom. Ráadásul csak leutánozta a Simpsonékat.


Gagyi műsor gagyi műsort másolt le. Bravó.

2017. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!