Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok hasonló filmeket?...

Mondanátok hasonló filmeket? 1. Halálos iramban 2. Banlieue 13 - A bűnös negyed 3. valami jó vígjátékot 4. akciót 5. kaland filmeket

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A vígjátékok közül nálam a Csonthülye viszi a pálmát,az akció filmeknél pedig a Féktelenül 1,2 ,kalandfilmeket nem sokat láttam,talán a Narnia(mondjuk talán az elég gyerekes).Azért érdemes őket megnézni mert nagyon király filmek!Az általad felsoroltakat nem láttam,lehet hogy 16,18 karikásak azért nem!Én 14/L vok úgyhogy lehet hogy ezek a filmek nem a te stílusaid,de azért érdemes belekukkantani legalább az első 2-be(főleg a Féktelenül 1-2 biztosan a te stílusod),mert azért eggyik sem animációs film!Nagyon jó filmek,tehát ne az alapján értékeld őket h "egy 14 éves pisis csaj biztosan valami bénaságot írt,meg sem nézem",kérlek inkább a film tartalma alapján kritizáld!Majd írj vissza hogy hogy tetszettek a filmek,mert érdekel,hogy mi róluk a véleményed!Előre is köszönöm!
2010. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsákos Bilbó válasza:

vigjáték:hot rod:az örök kaszkadőr,pancser police,ace ventura,amerikai pite1-8,

akció:terminátor 1-4,csatahajó

2012. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!