Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nezni a TELEFONOMon...

Elkezdtem nezni a TELEFONOMon (nem mindegy hogy telefonon vagy gepen) a Kinost (Awkward) es az elso ket evadot megneztem az indavideon es megtalaltam a harmadikat is de azt valamiert nem inditja el. Segitenetek?

Figyelt kérdés

az mtv oldalan elinditja a hangot de kepet nem jelenit meg. Az osszes online sorozat-nezos oldalt megneztem de nem akarok virus osszeszedni es azokon sem inditja el..

itt a link

[link]



2015. márc. 10. 08:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem SorozatBaráton keresztül nézd, ott elég sok link van fent egy epizódhoz, sokból tudsz választani, és be is tudod jelölni, hogy hol tartasz :) Én mindig ott szoktam sorit nézni, a Kínost is ott néztem végig :D
2015. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi mar megvan:) es vegig is neztem de allitolag van/lesz 5.evad de azt nem talaltam meg tudsz rola valamit?
2015. márc. 12. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!