Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem sikerül iPadon filmet...

Nem sikerül iPadon filmet nézni, miért?

Figyelt kérdés

Olvastam rengeteg cikket, módot és programot, hogy nézhetünk iPaden filmet, mert ugye Apple termékre nem olyan egyszerű feltenni, mint egy Androidosra, hogy csak felmásolja az ember és kész.


Mindent ugyanúgy csináltam, kipróbáltam 3 programot is, hozzájuk adtam a filmeket. De nem működött egyiknél sem, pontosabban nem volt a hang.


A 3-ból 1 program azt írta ki, hogy valamilyen filmes szabadalom mobil eszközökön, hogy nem lehet.


Konkrét példákkal:

VLC for iOS-el nem tudtam megnézni a Toy Story 1,2,3-at sem ugyanaz miatt a hiba miatt. A többivel is kipróbáltam, és szintúgy nem sikerültek. pl. Oplayer


Konvertálgatni nem szeretnék, mi lenne a megoldás? A filmek sima BDRip-ek. kb. 1-1,3 GB méretűek, köszönöm annak aki válaszol!



2015. márc. 10. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
En atkonvertaltam MP4-re, es igy társítottam az iTunes-ra, csak igy fogadta el. Mas megoldást en sem tudok.
2015. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!