Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a viva high...

Szerintetek a viva high school musical mexikó-nak ugyan olyan nagy sikere lessz mint a sima HSM-nek?

Figyelt kérdés
Most láttam tegnap az első felét(aztán a csonthülye 2-t néztem),és szerintem a sima hsm sokkal jobb,de kíváncsi vagyok mások véleményére is!
2010. febr. 15. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát én csak részleteket láttam belőle de szerintem meg sem közelíti az eredetit
2010. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak részletet láttam belőle , (én is a csonthülyét néztem xd) de azt sajnáltam nagyon hogy a dalok magyarul voltak, pedig direkt a spanyol szöveg miatt akartam volna :S
2010. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az igaz h kár h magyarra fordították a dalokat,hiszen így reklémozták:élvezzétek a latin ritmusokat(vagy valami hasonló volt)!Nézzük a jobbik oldalát:lágalább értjük a szöveget!
2010. febr. 16. 12:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én átállítottam a nyelvet és nem is spanyolul beszéltek hanem angolul szóval nem értem mért volt ez a latin ritmusos szöveg... de nekem nem tetszett, a srác nagyon csúnya volt és hát a többi szereplő is gázos volt
2010. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gázos az egész film részleteket láttam belőle...

De ilyen hamar remake-t készíteni semmi értelme... csunya a szereplőgárda... a magyar dalok mégrosszabbá tette az egészet...

Szerintem lehúzhatják a redőnyt... mert szar és kész...

2010. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ha olyan nagy durranás lenne, akkor a tévében mutatnák be?
2010. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
Szerintem nagyon jó film csak az az egy probléma, hogy lefordították a dalokat....
2010. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont az hiányzik belőle, amivel reklámozták, a latin ritmusok. Én csak a zenéit ismerem, amiket rendszeresen leadnak, ezekben semmi latin ritmus nincs.
2010. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a változat jobban tetszett, mert nem olyan nyálas, mint az eredeti, csak az a kár, hogy a dalokat magyarul éneklik.
2010. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom de nekem a sima hsm jobban tetszet de viszont ezek a spanyol számok jaj nagyon jok jobban tetszenek a számok mondjuk nekem mind a két változat nagyon bejött :D
2010. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!