Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kik lesznek az...

Szerintetek kik lesznek az "endgame" párosok a Vámpírnaplokban?

Figyelt kérdés
ugy hallottam, hogy a sorozat kozeledik a vegehez, a 7.évad lesz az utolso, szoval gondoltam megkerdezem, ti kikre tippeltek. Amerikaban most megy a 6. évad és ˇŠPOILERˇˇugy latszik Stefan es Caroline osszejonnek. Kezd sok Bamon rajongo is lenni. Szerintem Delena es Steroline lesznek a vegso szerelmesparok, szerintetek?

2015. márc. 12. 17:50
 1/3 anonim válasza:

Egyértelmű :)

Mint kiderült,Bonni most nagyon haragszik Damonra,

De köztük alapból nem lenne semmilyen kapcsolat,mivel Damon Elenát szereti.Delena páros biztosan lesz,aminek szerintem nagyon sokan örülnek :)

Steroline.páros nem olyan biztos...Stefan csak azért kapcsolta ki az emberségét,hogy Carilne vissza kapcsolja...

Tehát ebből bármi kialakulhat.

2015. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nagyon bízom ,hogy lesz Klaroline.Caroline átmehetne New Orleansba :D Stefant én mindig magányosan képzeltem el vagy esetleg Katherinel aki hova a francba került??? mert azt még mindig nem értem
2015. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat en meg csak az elso evad vegen jarok, de nekem Stefan a best:d igaz Damonon szakadok allandoan, de Stefan olyan kis edes, olyan szep ahogy szeretik egymast Elenaval
2015. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!