Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy legyek ilyen? (olyan...

Hogy legyek ilyen? (olyan mint Bree férfi változatban) [több lejjebb! ]

Figyelt kérdés

Egy elég kedves srác vagyok állítólag.


(De elegem van abból hogyha valami rossz történik velem azt várják hogy azonnal felül tudjam rögtön múlni és újból én legyek a showmen... hát ez nekem nem kell, mondjuk vannak napok amikor jobb kedvesnek lenni.)


Persze a barátaimmal kedves vagyok mindig de néha jól jönne pár szúrós megjegyzés beszólás ha lehet ilyet is írjatok :D (meg az ellenségeim is megérdemelnének párat )


A nővérem folyamatosan nézi a született feleségeket.(nekem sajnos fogalmam sincs h mi az csak azt tudom h egy sorozat) tőle is tanácsot kértem és azt mondta:

"- Ha nem akarsz mindig mindenkivel kedves lenni, legyél olyan mint Bree!"

Azt akarom megtudakolni hogy ki ő és mien, és hogy legyek én is olyan férfi változatban ?


Előre is köszi! Üdv : anonim 13/F


2010. febr. 15. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is, szerintem ne akarj egy filmbeli szereplőhöz hasonlítani, a nővérednek nem azt kelett volna mondania, hogy legyél olyan, mint Bree, hanem, hogy legyél önmagad. Ha alapból kedves vagy, nem tudom mért akarod azt elrontani, ha igazán valami szúrósat akarsz mondani (csak azért, hogy bántsd a másikat), akkor az hidd el, magától ki fog jönni. Semmi értelme sértéseket bemagolnod. Legyél olyan, ahogy a pillanat adja. És csak azért, hogy jobban figyeljenek rád, nem kell bevágni a durcát és sértegetni a másikat, mert ezzel igazából semmit nem érsz el. Szerintem örülj, hogy ilyen ember vagy, hogy magától nem áramlik belőled a rosszindulat, de persze ha kell, áljj ki magadért. És ne nézz annyi tv-t, átmossa az agyad. ;)
2010. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok mindenben egyetértek az előttem szólóval. Tényleg ne nézz sok TV-t, hanem keveset, és azt is nagyon válogasd meg, gondold át, mi ér meg annyit, hogy a szabadidődet rászánd. Egyébként a válasz rendkívül egyszerű, hiszen ha olyan akarsz lenni, mint Bree, akkor nézd a sorozatot, bár szerintem sem megoldás másik emberről példát venni olyan formában, hogy teljesen azonosulni próbálsz vele. Tényleg ne légy Bree, légy önmagad, és ha majd megszoktad, hogy önmagad vagy, akkor jöhetnek a tudatos változtatások. Ugyanakkor ne sértődj meg, de szerintem 13 évesen picit fiatal vagy még ezekhez a bizonyos "szúrós megjegyzések"-hez, hiszen ahhoz, hogy ilyeneket tudj IQ-ból nyomni, kell egy bizonyos élettapasztalat, az pedig egy bizonyos életkort követel meg. Remélem, érted, miről próbálok beszélni. Idővel kialakul az majd, ne aggódj, csak kell hozzá egy jó adag egészséges csipkelődő rosszindulat (ami nem összetévesztendő - kedves első válaszoló - a szándékos ártani akarással), hiszen anélkül nem jut az ember eszébe semmi, amit be lehetne szólni :) Mi is mindig geccizünk (bocs, de nem tudom egyértelműbben írni) a kollégáimmal, a haverjaimmal, még sincs bennünk ártani akarás, hiszen jó kapcsolatban vagyunk, de ez kell a mindennapi élethez, mert így szórakoztatóbb, és ha valaki tud önmagán is nevetni, nemcsak másokon, akkor meg király!

Szerintem ne nagyon görcsölj a dolgon, majd kialakul az magától is, és még egyszer mondom, nem bántás, csipkelődés :D

2010. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mind kettőtök tanácsát meg fogadom.

üdv : (franc megint ki akartam írni a nevem xD)

anonim

2010. febr. 18. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Kívánom, hogy jól boldogulj, és megtaláld a helyes utat! ;)

2010. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. febr. 20. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!