Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Online oldalakon miért nem...

Online oldalakon miért nem tudok filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Ezen a Webhelyen nagyon sok weboldal címe szerepel, de egyiken sem találok olyan linket, ahol meg is tudnám nézni a kiválasztott filmet. Sajnos látássérült vagyok és a képernyőolvasó programmal nem találom meg a lehetőséget.Végignézve a válaszokat azok az idióták ne is ragadjanak billentyűzetet a hülye válaszaikra.

2015. márc. 14. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden oldalon más az interface.

Írj egy példát és megpróbálom elmondani.

2015. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Itt a Gyakori kérdések oldalon találtam online oldalakat, melyeket megpróbáltam megnyitni. Pl az online sorozatoknál alul volt egy link, rákattintottam, előhozta a Google böngésző listát megörültem , rá is kattintottam, de ugyan azt az oldalt hozta vissza.Mozicsillag, online filmek, online sorozatok.

Kellemes hétvégét kívánok.

2015. márc. 15. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek próbaképp megpróbálom elmagyarázni az

online-filmeket ha rossz a megközelítésem, szólj nyugodtan!


0. Töltsd be az online-filmek oldalt!


1. A TAB billentyűt nyomogatva eljuthatnál a keresés menübe. Szerintem a Sorozatok és a Segítség fülek után kell következzen, bár a telefonomon ezt nem tudom hogyan tesztelhetném le. Sem azt, hogy mit fog mondani a felolvasó szoftver mikor a keresés mezőbe ugrik a kijelölés a Segítség fül után, lehet, hogy semmit.


2. Írd be film nevét, amit keresel (pl. Blackfish), aztán ENTER!


3. A keresés eredményei képekben jelennek meg, a képek alatt a címekkel és a megjelenési évekkel.

Pl. a Blackfish-re csak egy találat van. Ezután az oldal tartalmában kellene keresni (pl. Firefox-ban a Ctrl+F billentyűkombinációval) a film címére. Az első találat a keresés mezőbe általad írt szöveg kell legyen, a második meg a film, azon kéne ENTER-t nyomni!


4. Ezután a "Beküldött linkek megtekintése" kifejezésre kellene rákeresni és ha megvan rákattintani!


5. Itt egy listát kapsz azokról az oldalakról, ahová a filmet feltöltötték. Híresebb filmek fent vannak sok helyen míg a kevésbé ismertek csak 1-2 helyen. Nincs rá garancia, hogy a linkek működnek, az oldalak van hogy idővel letörlik a filmeket, próbálgatni kell a linkeket!

A Blackfish pl. a lista alapján 2 oldalon van meg.


5. A lista minden sora a egy "Lejátszás" linkkel végződik, erre keress rá, majd ENTER!


6. Oldalanként változó, hogy ezen a ponton milyen akadály jön, reklámok, meg regisztrációs ajánlatok szoktak megjelenni. Az egyik, amikor a videóablak alján egy csíkban ott a felirat, hogy "Close ads". Keress rá, kattints rá és utána elindul, amit kerestél.


Ehhez néha sok türelem kell, még jól látóként is frusztráló tud lenni ez az egész.

Majd írd meg mit sikerült.

2015. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Odáig eljutottam, hogy regisztrálni kellene.A link beküldése után kérte.

Teljesen ingyenes!

Csak felhasználónevet és jelszavat kell megadnod!

Kedvenc filmjeidet megoszthatod egy kattintással


Regisztráció Facebook nélkül

Ehhez képest csak Édesanyám nevét nem kérte..Ebbe szabad regisztrálni?

2015. márc. 15. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell regisztrálni, válassz másik linket.
2015. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ennyit foglalkozik a gondommal. Sok helyet megpróbálta, sok filmre rákattintottam, lehet, csak nekem nincs szerencsém velük, de mindenhol regisztrálni kell. Sajnos nagyon sok egyéb, valamik, reklámok, játékok , sex társkeresők, meg minden , számomra alkalmazhatatlan és kéretlen oldal ugrik fel, ezért fel is adom. A segítségeket is megnéztem( elolvastattam a géppel) ott sok helyen azt írják, ha akadozik akkor töltsek fel ilyen meg olyan oldalt, meg használjam a letöltést stb, amit a TV-vel nem lehet megcsinálni, mert nem is olvassa el helyettem meg az 512 Mb kevés is lenne hozzá.Én azt hittem, ezt azért találták ki, hogy egyszerűen hozzáférhetőek legyenek a nem látott vagy igen kedvelt filmek, sorozatok megtekintésa. További szép naokat kívánok: Karesz
2015. márc. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!