Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pearl Harbor - Égi háború! A...

Pearl Harbor - Égi háború! A főszereplő nő (Evelyn) most akkor kit is szeretett igazán? NEM BÍROM! SZERELMI SZÁLA

Figyelt kérdés

Az elején egyértelműen Rafet. Aztán miután Rafet halottnak hitték, lefeküdt Dannyvel a legjobb barátjával..

Mikor kiderül, hogy Rafe mégis él Evelyn azt mondja Rafenak: " a szívem már Dannyé, de örökké szeretni foglak, amíg élek."

Majd mikor mindkét fiú elmegy "harcolni" mégis újra Dannytől bucsuzik el, és azt mondja: "szeretlek. várlak haza"

A végén pedig Danny halála után Raffel házasodik össze.


Magán vélemény: Én nekem nagyon nem tetszett ez a kavarás dolog Dannyvel, persze ez adja a lényegét, de legalább gyereke ne lett volna tőle. Nem tudom most akkor kit szeretett igazán...

Csak az az egy tippem, van hogy azért húzodott a vége felé inkább Dannyhez, mert tőle lett gyereke?


Egyébként a film szerelmi szála nagyon nem valós. Ki tenné meg ezt a legjobb barátjával?? Annak ellenére, hogy halott..



2015. márc. 14. 14:01
 1/4 anonim válasza:

Mindkettőt szerette. A nevekre már nem emlékszem, de a leírásod alapján Rafe volt az igazi szerelme, de a halálhír után már Dannyval vált erősebbé a kapocs, amit Rafe előkerülésekor már nem akart felbontani. Amikor Danny meghalt, akkor viszont már bűntudat nélkül lehetett ismét az igazi szerelmével.

Nem egyszerű dolog ez a kémia, mi?


(Hozzáteszem: Ez a helyzet nagyon is valós, nem egy ilyen történt a háborúk után. Gyakran előfordult, hogy az itthon hagyott feleség a fronton elesett férje testvéréhez ment hozzá.)

2015. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kifejtett valaszt, az utolsot nem is tudtam hogy regen ilyen tenyleg volt mmint a testveres :o
2015. ápr. 3. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem aki meghalt őt szerette igazán, és övé is a gyerek.

A másik pasi, aki végül elvette szerette a csajt, de azért tudta, hogy a csaj a gyerek apját jobban szerette, és mivel neki is barátja volt, ezért nevezte el róla a gyereket

2015. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rafet szerette igazán, csak egymást vigasztalták Danny-vel, és utána már beletörődött, nem akart a másikkal is kavarni.
2015. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!