Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a sorozat, és hol...

Mi ez a sorozat, és hol találhatom meg magyarul (ha kell felirattal - bár szinkronozva volt) online?

Figyelt kérdés

Még az ID-n ment, de mostanában egyáltalán nem találom, aztán mostanra meg nem tudom elérni az ID-t (nem tudom miért, de ebbe most ne is menjünk bele).

A sorozat egy paranormális jelenségeket vizsgáló (feltehetően angol/amerikai) csoportról szólt, akik mindenféle kísértet járta helyekre utaztak el, vizsgálták a jelenséget, majd stúdióban elemezték a hangokat.

Szóval aki ismeri, az le tudná írni a címét, esetleg hogy miként tudnám megtalálni? Előre is köszönöm!

(de ha ismertek más ehhez hasonlót, annak is nagyon örülnék)



2015. márc. 14. 14:31
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos, de talán Ghost Hunters (magyarul: Szellemek Nyomában), más néven TAPS. Ez egy amerikai sorozat 9 évaddal és az elmondásod szerint ez megegyezik vele. Emberek kihívják őket, akár elhagyatott akár nem. Megvizsgálják a területet, hazamennek (stúdióba) és ott elemzik a dolgokat aztán elmennek ahhoz aki kihívta őket és elmondják, hogy mit találtak.
2015. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez lesz az, köszönöm szépen!

Most megmentetted az én kicsi szellemek iránt érdeklődő világom :D

2015. márc. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!