Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok tényleg, igazán vicces...

Tudtok tényleg, igazán vicces filmet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan filmet keresek ami tényleg igazán vicces és sokat lehet rajta nevetni, rengetek vígjátékot megnéztem de általában sablon alapján készülnek, vagy csak néhány vicces rész van benne. Létezik egyáltalán olyan film amit végig lehet nevetni??

2015. márc. 15. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk, hogy neked mi vicces?
2015. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát válaszokat várok, hogy szerintetek melyik ilyen, mert hátha mond valaki olyat ami jó lehet :)
2015. márc. 15. 19:34
 3/7 anonim válasza:
számomra a nagy klasszikus Indul a bakterház a világ legjobb vígjátéka :D szerintem 1 perc volt a legnagyobb szünet míg nem röhögtem rajta :D
2015. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Indul a bakterház- tényleg nagyon jó. Szintén magyar film a Csapd le csacsi. Az Üvegtigrist gondolom ismered. Amerikai filmek igazán jó humorral (kicsit régebbiek): Csak egy kis pánik, Lesz ez még így se.
2015. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Top Secret :D
2015. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Brian élete

Gyalog galopp

Csupasz pisztoly 1-3.

Drágám, add az életed!

Top Secret

Airplane 1-2.

Pofa be!

2015. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kamu zsaruk
2015. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!