Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem gondoljátok hogy Theo...

Ti nem gondoljátok hogy Theo James túl idős Négyesnek?

Figyelt kérdés
Természetesen nagyon jól játsza meg minden passzol is hozzá de nem ugy néz ki mint egy 18 éves fiú sokkal inkább egy 27éves férfi

2015. márc. 18. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Négyest sosem képzeltem 18-nak... Inkább 20-25 évesnek. És bár Theo már 31 éves, attólmég szerintem fiatalos, és nagyon illik hozzá Négyes szerepe
2015. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen illik hozzá csak a konyvben 18nak van megirva
2015. márc. 23. 14:37
 3/4 anonim válasza:
Hát a könyvek és a filmek, sosem ugyanazok.Én nem olvastam még a könyvet, így nem tudtam hogy 18-nak van megírva a könyvben, csak a filmet láttam, ahol ez nem derül ki.De így valóban túl idős, egy 18 éves fiú karakteréhez, de amúgy totálisan jól játszik benne, és teljesen azonosul Theo, Négyes karakterével.
2015. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azt olvastam, hogy a film készítői 24évesnek szánták Négyest, így ahhoz a szerephez nem furcsa :)

de mikor olvastam a könyvet (én a filmet előbb láttam) akkor engem is meglepett h 18éves O____o


viszont nagyon örülök, hogy ő kapta :)

mindegyik filmben elég sok változtatás van, én is meg szoktam jegyezni őket :D

2016. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!