Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson mit szólt a horrora akadva 3 egyik jelenetéhez amiben őt paródizálják ki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

VOLNA

csak volna...

2015. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

A Horrorra akadva 3. 2003-as film. Michael Jackson 2009-ben halt meg. Szóval helyesen van feltéve a kérdés.


Amennyire én tudom, Jacko jólelkű ember volt, el tudom képzelni, hogy nevetett a dolgon (bár nem emlékszem, konkrétan milyen jelenet volt).

2015. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
amennyiben látta, nem hiszem, hogy nevetett rajta....több videóban is arról beszélt, hogy mennyire zavarta, hogy az emberek állandóan bántották, és úgy beszéltek róla, mintha nem lenne ő is egy érző emberi lény, többek között annak sem örült, hogy Jacko-nak nevezik, mert az ő neve Michael (azt hiszem, ezt egy kb 2006/7-es videóban mondta)
2015. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!